Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Monter/-ka Półproduktów/operator/-ka Maszyn (lekka Praca Na Produkcji)

Monter/-ka półproduktów/Operator/-ka maszyn (lekka praca na produkcji)

Oferta de trabajo en Polonia (Śląskie)

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: montaż niewielkich elementów,obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości

(branża automotive),

umowa o pracę tymczasową na pełny etat, okres zatrudnienia: 6 miesięcy przez Agencję, później bezpośrednio pod firmą; 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy transport (koszt w wysokości 140 zł ponosi pracownik) z miejscowości:

- Mysłowice (Brzezinka, Brzęczkowice, Centrum, Kopalnia),

- Sosnowiec (Pogoń, Niwka, Dańdówka, Zagórze,Środula, Klimontów, Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze),

- Dąbrowa Górnicza (Centrum, Mydlice, Reden, Gołonóg, Łosień, Tucznawa, Ujejsce, Strzemieszyce),

- Czeladź,

- Będzin,

- Siewierz,

- Łazy,

- Wysoka,

-Chruszczobród.

Wymagania:

- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - pożądane

- pozostałe: mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji,

umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole. Dla osób z uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych z UDT mamy wakaty w magazynie.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 473 ofertas de trabajo en "Śląskie" (Polonia).

Número de puestos: 20.

Empleador: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Magdalena Dryś, tel.: 735 993 313, email: m.dryspowerjobs.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1622StPr/24/0097.