Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Magistar/ra Molekularne Biologije

MAGISTAR/RA MOLEKULARNE BIOLOGIJE. Croacia

Oferta en Croacia de Biólogos, botánicos, zoólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Biologists, botanists, zoologists and related professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

OPĆA ŽUPANIJSKA BOLNICA VINKOVCI

RAVNATELJ

Ur. broj: 01-1737/24

Vinkovci, 28. veljače 2024.

Temeljem članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN br. 56/22.) i članka 21. Statuta Opće županijske bolnice Vinkovci ravnatelj raspisuje

NATJEČAJ

za prijem radnika u radni odnos na neodređeno i određeno vrijeme

Za prijem radnika u radni odnos na neodređeno vrijeme (uz probni rad dva mjeseca) raspisuje se natječaj za slijedeća radna mjesta:

  1. DOKTOR MEDICINE/DOKTOR MEDICINE SPECIJALIST HITNE MEDICINE/SPECIJALIST INTERNE MEDICINE/SPECIJALIST OPĆE KIRURGIJE/ SPECIJALIST ANESTEZIOLOGIJE, REANIMATOLOGIJE I INTENZIVNE MEDICINE(m/ž)-1izvršiteljzapotrebe Centra za hitnu medicinu – Objedinjeni hitni bolnički prijem

U v j e t za radno mjesto - preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine - medicinski fakultet, odobrenje za samostalan rad ili - preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine - medicinski fakultet, specijalizacija iz hitne medicine, opće kirurgije, anesteziologije, reanimatologije i intenzivne medicine ili interne medicine i odobrenje za samostalan rad.

2. MAGISTAR MOLEKULARNE BIOLOGIJE (m/ž) - 1 izvršitelj

U v j e t za radno mjesto - preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski

sveučilišni studij molekularne biologije – prirodoslovno-matematički fakultet, 1 godina radnog iskustva u

struci

3. TAJNIK USTANOVE (m/ž) - 1 izvršitelj

U v j e t za radno mjesto - završen sveučilišni diplomski studij prava ili ekonomije, integrirani preddiplomski

i diplomski sveučilišni studij prava ili ekonomije, specijalistički diplomski stručni studij prava ili ekonomije,

3 godine radnog iskustva u struci

4. STRUČNI PRVOSTUPNIK RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE (m/ž) - 3 izvršitelja

U v j e t za radno mjesto - preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij radiološke tehnologije, odobrenje

za samostalan rad

5. PRVOSTUPNIK RADNE TERAPIJE (m/ž) - 1 izvršitelj

U v j e t za radno mjesto - preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij radne terapije, odobrenje za

samostalan rad

6. MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR - 2 izvršitelja

U v j e t za radno mjesto – srednja medicinska škola, odobrenje za samostalan rad

7. ZDRAVSTVENO LABORATORIJSKI TEHNIČAR (m/ž) - 1 izvršitelj

U v j e t za radno mjesto - srednja medicinska škola, zdravstveno laboratorijski tehničar, odobrenje za

8. KUHAR (m/ž) - 1 izvršitelj

U v j e t za radno mjesto - srednja stručna sprema, KV kuhar, 1 godina radnog iskustva

Za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme ( uz probni rad dva mjeseca) raspisuje se natječaj za slijedeća radna mjesta:

9. MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR - 6 izvršitelja

U v j e t za radno mjesto - srednja medicinska škola, odobrenje za samostalan rad

10. ZDRAVSTVENO LABORATORIJSKI TEHNIČAR (m/ž) - 1 izvršitelj

11. KUHAR (m/ž) - 1 izvršitelj

Radni odnos na određeno vrijeme zasniva se kao zamjena za privremeno odsutne radnike.

Ponudi treba priložiti preslike slijedećih dokumenata:

-životopis

-domovnicu

-diplomu/svjedodžbu odnosno potvrdu o stečenoj stručnoj spremi

-uvjerenje o položenom specijalističkom ispitu za radno mjesto pod rednim brojem 1. (doktor medicine

specijalist hitne medicine/interne medicine/opće kirurgije/anesteziologije, reanimatologije i intenzivne

medicine )

-važeće odobrenje za samostalan rad (licenca) za radna mjesta pod rednim brojem 1., 4., 5., 6., 7., 9. i 10.

- potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu

-uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 30 dana)

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja su izričito suglasni da Opća županijska bolnica Vinkovci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21., 156/23), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavaju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21., 156/23.), dužan je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj dužan je priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 .

Kandidat koji ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine 84/21.), dužan je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj dužan je dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, dužni su se pozvati na čl. 9 istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Ujedno pozivaju se kandidati koji su osobe s invaliditetom da nas pravodobno obavijeste o potrebnim prilagodbama prilikom provedbe testiranja i/ili intervjua kako bi im se prilagodba pravovremeno osigurala.

S kandidatima koji su podnijeli pravovremene i potpune prijave te koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja održat će se pisana provjera znanja i/ili intervju.

Obavijest o vremenu i mjestu pisane provjere znanja i/ili intervjua bit će objavljena na Internet stranici Opće županijske bolnice Vinkovci.

Prijave na natječaj dostavljaju se poštom na adresu Opća županijska bolnica Vinkovci, Vinkovci, Zvonarska 57, s naznakom „Za natječaj - (navesti radno mjesto za koje se prijavljujete) - ne otvaraj“.

Rok za podnošenje prijava je osam dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama.

Ravnatelj:

dr. sc. Krunoslav Šporčić, dr. med.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: OPĆA ŽUPANIJSKA BOLNICA VINKOVCI.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ZVONARSKA 57, VINKOVCI

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2464548.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.