Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > médico especialista/médica especialista > Lékař/ka Na Oddělení Cévní Chirurgie, Lékaři V Chirurgických Oborech

Lékař/ka na oddělení cévní chirurgie, Lékaři v chirurgických oborech

Ofertas en Hlavní město Praha (República Checa) de médico especialista/médica especialista

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Lékaři (kromě stomatologů, dietologů a audiologů) › Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů).

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

o    VŠ vzdělání v oboru všeobecného lékařství

o    Minimální specializační požadavek - zařazení do specializačního programu

o    Profesionalitu, zodpovědnost, samostatnost

o    Komunikativní a vstřícný přístup k pacientům i kolegům

o    Flexibilitu, chuť pracovat týmově a dále se rozvíjet

o    Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Nabízíme:

o    Zázemí akreditovaného a prosperujícího zdravotnického zařízení

o    Špičkové technologické vybavení s dostupností nejmodernějších vyšetřovacích a léčebných metod

o    Motivující platové ohodnocení

o    Příspěvky FKSP

o    5 týdnů dovolené

o    Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)

o    Stravování s příspěvkem zaměstnavatele

o    Možnost parkování u objektu

o    Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance

o    Školku pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice

o    Relaxační centrum (bazén, sauna, jóga)

o    Karta MultiSport

o    Další sociální a zaměstnanecké výhody

Región: Hlavní město Praha.

Ver 216 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Nemocnice Na Homolce.

Obraťte se na kontaktní osobu. Gabriela Judasová. Tel.: +420 257 272 306. E-mail: volna.mistahomolka.cz . Adresa: Roentgenova 37/2, Motol, 150 00  Praha 5.

  • Ciudad: Praha; Código postal: 150 00; Dirección: Roentgenova 37/2, Motol, 150 00 Praha 5
  • Teléfono: +420 +420 257 272 306
  • Correo electrónico: volna.mistahomolka.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28803980736.

Ver las 497 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista ofertadas.