Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos > Loppusiivooja, Kuopio

Loppusiivooja, Kuopio. Pohjois-Savo. Finlandia

Oferta de empleo de operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos en Finlandia (Pohjois-Savo)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaillemme loppusiivoojia Kuopion alueelle. Työajat ovat pääsääntöisesti maanantaista perjantaihin klo 7-15.

Työtehtäviisi kuuluu uusien asuinrakennusten rakennusvaiheen loppusiivoukset, kuten ikkunoiden pesut, imurointi ja pölyn- sekä suojienpoisto. Työ on fyysistä ja nopeatempoista, joten työssä tarvitaan ripeäotteisuutta, kohtalaista fyysistä kuntoa sekä huolellisuutta!

Työssä edellytetään voimassa olevaa työturvallisuuskorttia, täysi-ikäisyyttä sekä suomen kielen taitoa. Aiempi kokemus rakennustyömaalla toimimisesta tai siivoustyötehtävistä katsotaan eduksi.

Työ on keikkaluonteista. Työn kestot vaihtelevat kohteen ja asiakkaan tarpeen mukaan.

Bolttilaisena sinulle kuuluu

+ Osaamiseen ja TES:iin perustuva palkka ja lisät

+ Bonusta hyvästä työsuorituksesta!

+ Huipputason työterveys Kuopion keskustassa

+ Työvaatteet päästä varpaisiin, sekä perustyökalut

+ Avuksesi osaavat rekrytoijat työllistymisessä ja työsuhdeasioissa

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 160 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:f7388a66-be1d-4737-a73a-7d24e7312124.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aseos/operaria de limpieza de aseos ofertadas.