Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > trabajador de asistencia social a la infancia/trabajadora de asistencia social a la infancia > Lastekaitsespetsialist

Lastekaitsespetsialist. Estonia

Búsqueda en Estonia de trabajador de asistencia social a la infancia/trabajadora de asistencia social a la infancia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social › trabajador de asistencia social a la infancia/trabajadora de asistencia social a la infancia.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Lastekaitse peaspetsialisti ametikoha põhieesmärgiks on laste seadusega tagatud õiguste, huvide kaitse ja laste heaolu kindlustamine lapsevanemate toetamise ning lapse kasvukeskkonna mõjutamise kaudu.

- Laste kaitsealase töö korraldamine Maardu linnas.

- Juhtumite lahendamine lähtuvalt kliendi ja sotsiaalse probleemi spetsiifikast, elektroonilise andmebaasi STAR täitmine.

- Lastega seotud menetlustes osalemine.

- Eestkosteasutuse rollist tulenevate tööülesannete täitmine.

- Lastele ja lastega peredele suunatud riiklike ning kohalike toetuste ja teenuste korraldamine.

- Erivajadustega laste hoolekande korraldamine.

Kasuks tuleb varasem töökogemus lastega ja peredega töötamisel.

Omalt poolt pakume: - 35 kalendripäeva põhipuhkust + 3 tervisetaastamise päeva aastas palgasäilitamisega.

- tervisespordikulude hüvitamist.

- stabiilset tööd.

- huvitavat töövaldkonda ja põnevaid väljakutseid.

- sõbralikku ja toetavat meeskonda.

- enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi.

- ühisüritusi.

Muud nõuded: - Erialane kõrgharidus.

- Tööks vajalike õigusaktide tundmine, nende kasutamise oskus, kohaliku omavalitsuse asutuste asjaajamiskorralduse tundmine.

- Ametikohal vajalike arvutiprogrammide sealhulgas vajalike teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ja andmekogude ning bürootehnika kasutamise oskus.

- Oskus töötada iseseisvalt ja initsiatiivikalt.

- Töövõime, sealhulgas võime stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras ning efektiivselt kasutada aega.

- Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime, sealhulgas kohustuste täpne ja õigeaegne täitmine, vastutus oma kohustuste täitmise, selle kvaliteedi ja tulemuslikkuse eest.

- Suhtlemis- ja väljendusoskus, oskus oma seisukohti ja arvamusi põhjendada, mõtete ja informatsiooni suulise ja kirjaliku esitamise võime

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Maardu Linnavalitsus (http://maardu.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 606 0720
  • Correo electrónico: olga.jevdokimovamaardu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1575735.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social › trabajador de asistencia social a la infancia/trabajadora de asistencia social a la infancia ofertadas.