Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Cocineros > Kuhar / Kuharica

Ofertas de Cocineros en Croacia

Kuhar / Kuharica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla: poslovi planiranja, preuzimanja namirnica, pripreme i podjele obroka, čišćenja i održavanja kuhinje te ostale poslove koji proizlaze iz godišnjeg plana i programa rada škole i drugih propisa.

Na temelju članka 99. i 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20 i 151/22, 156/23), Odluci o raspisivanju natječaja donesenoj na sjednici Školskog odbora, Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Vinica te suglasnosti Ministarstva znanosti i obrazovanja o popunjavanju radnog mjesta putem natječaja , Osnovna škola Vinica, Marčan, Vinička 10, zastupana po ravnateljici Mirjani Jambriško objavljuje:

N A T J E Č A J

Za radno mjesto:

Kuhar/kuharica - 1 izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Mjesto rada: Osnovna škola Vinica, Marčan, Vinička 10

Uvjeti:

- uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, osoba koja zasniva radni odnos u školskoj ustanovi mora ispunjavati i posebne uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18,98/19,64/20) i Pravilniku o djelokrugu rada tajnika i administrativno tehničkim i pomoćnim poslovima koji se obavljaju u osnovnoj školi (NN broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. – ispr. 90/11., 16/12., 86/12., 94/13. i 40/14.)

- završena srednja škola – program kuhar/kuharica

Uz vlastoručno potpisanu prijavu s naznakom za koje radno mjesto se prijavljuju, kandidati/kandidatkinje su obvezni priložiti:

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome, preslika svjedodžbe, potvrde)

- dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice)

- uvjerenje nadležnog suda ili e zapis da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju, ne starije od 15 dana od dana objave natječaja

- elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji (potvrda o radno pravnom statusu), ne starije od 15 dana od dana objave natječaja

Svi prilozi predaju se u neovjerenoj preslici. Prije sklapanja ugovora o radu odabrani kandidati/kandidatkinje dužni su navedene priloge dostaviti na uvid u izvorniku ili preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju iz članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19) te članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 38/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) (dokazi o ostvarivanju prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), dužni su u prijavi pozvati se na to pravo prednosti u odnosu na ostale kandidate/kandidatkinje samo pod jednakim uvjetima, te uz prijavu priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i propisanu dokumentaciju.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužne su priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl. 49. st.1.Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Prijavom na natječaj kandidati/kandidatkinje su suglasni da Škola obrađuje, prikuplja i koristi osobne podatke navedene u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe natječajnog postupka sukladno pozitivnim pravilima o zaštiti osobnih podataka.

Kandidati/kinje koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima/ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja dužni su pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Vinica (KL: 011-01/19-01-02, URBR: 2186-142/01-19-03) od 16.04.2019.) Poziv na vrednovanje kandidata s popisom kandidata, načina procjene i vrednovanja i popisom literature za pripremu bit će objavljen na mrežnoj stranici Osnovne škole Vinica (http://os-vinica.skole.hr/skola/natjecaji) najkasnije pet (5) dana prije dana održavanja vrednovanja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati/kandidatkinje će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Rok:

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se:

- preporučenom poštom u zatvorenoj omotnici na adresu škole: OŠ Vinica, Vinička ulica 10, Marčan, 42207 Vinica ili

- osobnim dolaskom u tajništvo na adresi Marčan Vinička 10, 1. kat, omotnice moraju biti s naznakom:

„Prijava na natječaj – kuhar, neodređeno nepuno r.v. – mjesto rada OŠ“.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA VINICA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: VINIČKA 10, MARČAN, 42207 VINICA

Zamolba: VINIČKA 10, MARČAN, 42207 VINICA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2453083.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.