Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > coordinador de guardería/coordinadora de guardería > Kogukonnajuht

Kogukonnajuht. Estonia

Empleos de coordinador de guardería/coordinadora de guardería en Estonia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de cuidados infantiles › coordinador de guardería/coordinadora de guardería.

Traducción de la profesión: Juhid › Tootmisjuhid ja põhitegevuse juhid (tegevusalade kaupa) › Professionaalseid teenuseid osutavate asutuste juhid › Lastehoiuteenuseid osutavate asutuste juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kogukonnajuht

Tööülesanded: Alates 1. septembrist 2024 alustab tegevust Lääneranna valla koolide liitmisel loodav Lääneranna Gümnaasium tegutsemiskohtadega Lihulas, Koongas, Kõmsil, Varblas ja Virtsus. Lääneranna Gümnaasium on kogukonnakool, mis annab heal tasemel haridust algkoolist gümnaasiumini, hoolides ja jõudes iga õpilaseni. Ootame oma kooliperre uusi inimesi, kes aitaksid meil ühiselt seatud eesmärkideni jõuda.

Kogukonnajuht on kooli juhtkonna liige, kelle töö teostamise põhieesmärk on kooli huvitegevuse juhtimine ja korraldamine ning tiheda koostöö loomine ja hoidmine kogukonnaga.

Peamised ülesanded:

1. Organiseerib, koordineerib ja arendab õpilaste huvihariduslikku tegevust ja ringide tööd.

2. Koostöös ringijuhtidega selgitab välja huvitegevuseks vajalikud tingimused (ruumid, inventar) ning edastab täiendavad vajadused direktorile.

3. Kureerib õpilasesinduse tööd.

4. Leiab eelarve võimalustest lähtuvalt huviringidele juhendajad ja suunab, nõustab ning kontrollib huviringide juhendajaid nende ülesannete täitmisel.

5. Suunab ja nõustab kogu koolipere huvitegevust.

6. Korraldab õpilasüritusi, säilitab ja juurutab kooli traditsioone vahetus koostöös õpilasesindusega, ringijuhtidega, klassijuhatajatega ja aineõpetajatega. Suunab õpilasi maakonna — ning vabariiklikele õpilasüritustele.

7. Koostab ja hoiab ajakohasena kooli aastaplaani huvitöö osa, kooskõlastab õppejuhi või direktoriga üritused, mis toimuvad või mille organiseerimine toimub õppetööks ettenähtud ajal.

8. Kogub ja edastab õpilastele informatsiooni huvitegevuse võimaluste kohta vallas ja maakonnas.

9. Informeerib õpilasesindust ja ringijuhte huvitegevuse valdkonnas pakutavatest täiendkoolitustest, õppepäevadest, seminaridest jne.

10. Osaleb huvialategevuseks vajamineva eelarve projekti koostamisel ja jälgib eelarvega eraldatud vahendite sihipärast kasutamist.

11. Selgitab koostöös klassijuhatajatega välja õpilaste huvid ning lähtuvalt sellest korraldab

eelarve piires huvialast tegevust koolis.

12. Korraldab külaliste vastuvõtu ja külalisesinemised koolis.

13. Vastutab ülekooliliste ürituste korraldamise ja toimumise eest.

14. Peab sidet kohaliku omavalitsuse ja maakonna haridusosakonna noorsootöötajatega ning kultuuri- ja haridusspetsialistidega ning esitab neile vajadusel koolijuhtkonnaga kooskõlastatud informatsiooni.

15. Loob ja hoiab kontakte kogukonnas tegutsevate asutuste, ettevõtete ja organisatsioonidega, otsib ja leiab võimalusi ühisteks tegevusteks ning viib need ellu.

Omalt poolt pakume: * Sõbralik, toetav ja kokkuhoidev koolipere

* Võimalus lüüa kaasa valla koolide ühendamisel tekkiva uue kooli käima vedamisel

* Täiskoormus

* Vaheldusrikas ja huvitav töö

* Koolitused ja enesetäiendamisvõimalused

* Lai autonoomia õppe-eesmärkide saavutamisel

* Sõidukompensatsioon

* Tugispetsialistide abi

Muud nõuded: * Kvalifikatsioon võib olla ka omandamisel

* Valmisolek suuremate ürituste korraldamisel liikuda kõikides kooli tegutsemiskohtades

* Avatud mõtlemine ja koostööoskus

* Valmidus lüüa kaasa erinevates projektides ja haarata initsiatiivi

* Suhtumine, et õpilane on koolis kõige olulisem

* Isikuandmete töötlemine vastavalt Lihula Gümnaasiumi isikuandmete töötlemise korrale

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: Lihula Gümnaasium (http://lihulakool.laaneranna.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256952722
  • Correo electrónico: ootame.sindlihula.edu.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1576451.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores y gerentes de servicios profesionales › Directores de servicios de cuidados infantiles › coordinador de guardería/coordinadora de guardería ofertadas.