Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Kasettiautonkuljettaja Asfalttikaudelle, Polarpro Henkilöstöratkaisut Oy, Vantaa

Kasettiautonkuljettaja asfalttikaudelle, PolarPro Henkilöstöratkaisut Oy, Vantaa

Vacante de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Maansiirtoalan ammattilainen - hyppää kasettiauton puikkoihin PolarPron tiimiin!

Etsimme kasettiautonkuljettajaa asfalttimassan ajoon pääkaupunkiseudulle. Kyseessä on määräaikainen pesti huhtikuusta lokakuulle, ja työvuorot sijoittuvat arkipäiville päivä- ja iltavuoroihin. Toivomme hakijoilta aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä ja intoa vakinaistua yritykseen myöhemmin.

Vaikka töiden aloitukseen on vielä aikaa, toivoisimme löytävämme sopivan tekijän mahdollisimman pian.

Hae meille, niin laitetaan arki rullaamaan!

Tarjoamme sinulle:

      Pitkäaikaisen työsuhteen, keskimääräinen työsuhteen pituus meillä PolarProlla on yli 2 vuotta.

      Nimetyn yhteyshenkilön, joka tukee sinua työurallasi. Työntekijöidemme tyytyväisyys on meille ensiarvoisen tärkeää ja tehtävämme on huolehtia, että viihdyt työtehtävissäsi.

      Lääkärikeskus Aavan työterveyspalvelut koeajan.

      Helly Hansenin työvaatteet kaikkiin vuoden aikoihin.

Lisätietoa palkkauksesta:

Palkkaus perustuu AKT TES:iin. Tuntipalkka on 16,00-16,98 e/h, pienellä neuvotteluvaralla. Lisäksi kun teet täydet tunnit jaksoittain, saat 18-19 päivää palkallista työajanlyhennys vapaata vuosilomien lisäksi.

Liity tiimiin, jossa arki rullaa!

PolarPro tarjoaa logistiikan, kuljetuksen ja teollisuuden ammattilaisille ja uusille kyvyille mielenkiintoisia ja haastavia töitä Uudenmaan, Kanta-Hämeen, Pirkanmaan ja nyt myös Lapin alueilla. Meidät tunnetaan reiluna ja rehtinä työnantajana - yhdeksän kymmenestä työntekijästämme voisi suositella tuttavilleen työpaikkojamme. Pidämme hyvää huolta työntekijöistämme ja autamme heitä myös kehittymään ammatissaan.

Kysy tehtävästä lisää Kim Sarsolta: +358407742010, kim.sarsopolarpro.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: PolarPro Henkilöstöratkaisut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:e82bad27-194b-4f36-a5ec-01c03d7dd601.

Ver las 260 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.