Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Jäätelönmyyjä, Sv-palvelut, Perniö, Salo

jäätelönmyyjä, SV-Palvelut, Perniö, Salo. Varsinais-Suomi

Ofertas de trabajo en Varsinais-Suomi (Finlandia) de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule mukaan mukavaan kesätyöhön herkullisten jäätelöiden pariin!

Tarvitsemme vähintään  jäätelönmyyjiä Perniön abc:n pihapiirissä sijaitsevaan Pingviini-jäätelökioskiin.

Työ alkaa huhtikuussa ja päättyy elo-syyskuun vaihteessa.

Kioski on auki arkipäivisin  sekä viikonloppuisin.

Työvuorot sijoittuvat vaihtelevasti aamu-päivä-ilta ja viikonloppuihin.

Työtunteja n.10-25/viikko

Työvuoro tehdään pääsääntöisesti yksin mutta kiireaikoina työparin kanssa.

Työ on monipuolista asiakaspalvelut työtä joka sisältää mm. jäätelöpallojen pyörittämistä ,

pehmiksen tekoa , jäätelö ja pehmisannosten valmistusta , kioskituotteiden myyntiä ,

kioskin avaaminen ja sulkeminen tavaroiden vastaanotto ,rahatilitykset , kioskin siisteydestä huolehtiminen sekä muut kioskiin päivittäiseen toimintaan liittyvät työtehtävät.

Työ edellyttää  vastuullista ja reipasta työotetta , oma-aloitteisuutta , joustavuutta ,luotettavuutta , yhteistyökykyä sekä paineensietokykyä eikä hymy hyydy kiireisinä päivinä.

Aikaisempi työ kokemus on eduksi mutta sen puuttuminen ei ole este koska annamme kattavan perehdytyksen työhön.

Tarjoamme sinulle mukavan ja monipuolisen kesätyön mistä saat  myös arvokasta työkokemusta.

Mikäli koet että olisit juuri sopiva tähän työhön, niin kerro itsestäsi vapaamuotoisella työhakemuksella sähköpostitse viimeistään 17.3.2024   gelatoluukku.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: SV-Palvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b0a0eed2-c161-45d6-ac4d-e33cc15c39f5.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.