Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera > Jäätelönmyyjä, Sv-palvelut, Lohja

Ofertas en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera

Jäätelönmyyjä, Sv-palvelut, Lohja

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Katu- ja markkinakauppiaat › Katumyyjät (elintarvikkeet).

Descripción de la oferta de trabajo:

Tule mukavaan kesätyöhön herkullisten jäätelöiden pariin!

Tarvitsemme  jäätelönmyyjän Lohjan Hossanmäen abc:n pihapiirissä sijaitsevaan jäätelökioskiin.

Työ sopii hyvin esim.KEVÄÄN YLIOPPILAALLE tai VÄLIVUOTTA PITÄVÄLLE!

Työajat  sijoittuvat vaihtelevasti  aamu-päivä-ilta ja viikonloppuvuoroihin.

Jäätelökioski on aukI  ma-su .

Työtunteja on viikossa n.15-35.  Työvuorot tehdään pääsääntöisesti yksin mutta kiireaikoina työparin kanssa.

Työ on monipuolista asiakaspalvelutyötä joka sisältää mm. Jäätelöpallojen pyörittämistä,

pehmis-jäätelöannosten valmistusta , kioski tuotteiden myyntiä , kioskin avaaminen ja sulkeminen, tavaroiden vastaanotto ,kioskin siisteydestä huolehtiminen sekä muut kioskin

päivittäiseen toimintaan liittyvät työtehtävät.

Työ edellyttää itsenäistä ja vastuullista työotetta , oma-aloitteisuutta , joustavuutta ,

luotettavuutta  ,paineensietokykyä eikä hymy hyydy kiireisinä aikoina.

Aikaisempi työ/myyntikokemus on eduksi mutta sen puuttuminen ei ole este koska annamme kattavan perehdytyksen työhön.

Voisiko tämä olla sinun kesätyöpaikkasi mistä saat myös arvokasta työkokemusta-

Jos kiinnostuit  ja koet olevasi sopiva tähän työhön niin kerro itsestäsi vapaamuotoisella työhakemuksella  sähköpostitse viimeistään 17.3.2024 mennessä gelatoluukku.com

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1019 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: SV-Palvelut.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:b84e18c0-1200-463b-9b48-9929f7ffa05b.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Vendedores callejeros y de puestos de mercado › Vendedores ambulantes de productos comestibles › vendedor de comida callejera/vendedora de comida callejera ofertadas.