Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Informatik Iii (oe Informatika) - M/ž

INFORMATIK III (OE INFORMATIKA) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIKI ZA INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKO TEHNOLOGIJO, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE, KI SE OPRAVLJAJO NA TEM DELOVNEM MESTU SO PODPORA UPORABNIKOM PRI UPORABI PISARNIŠKIH PROGRAMSKIH ORODIJ, ADMINISTRACIJA DELOVNIH POSTAJ IN PISARNIŠKIH PROGRAMSKIH ORODIJ, RAZVIJANJE, VZDRŽEVANJE IN DOPOLNJEVANJE PROGRAMSKIH REŠITEV, NADZOR DELOVANJA INFORMACIJSKIH SISTEMOV, DELOVNIH POSTAJ, POROČANJE IN UKREPANJE, UVAJANJE NOVIH ORODIJ PRI RAZVOJU IN UPORABI APLIKACIJ, TESTIRANJE INFORMACIJSKIH/PROGRAMSKIH REŠITEV, SODELOVANJE V PROJEKTNIH IN DELOVNIH SKUPINAH, IZVAJANJE NALOG ZA ZAGOTAVLJANJE CELOVITOSTI, ZAUPNOSTI, RAZPOLOŽLJIVOSTI OMREŽJA IN INFORMACIJSKIH SISTEMOV, IZVAJANJE NALOG ZA ZAGOTAVLJANJE INFORMACIJSKE VARNOSTI, VODENJE KATALOGOV, EVIDENC IN STATISTIK, SKRB ZA USTREZNOST DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE USTREZNIH ADMINISTRATIVNIH DEL, KOORDINIRANJE, NADZOR IN SPREMLJANJE DELOVNEGA PROCESA, SODELOVANJE PRI ANALIZAH, OCENAH DELA IN DRUGIH AKTIVNOSTIH RAZVOJNEGA PROCESA, OPRAVLJANJE DRUGIH AKTIVNOSTI ORGANIZACIJSKE ENOTE V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO, Vsaj V. srednja splošna ali strokovna izobrazba tehnične ali naravoslovne smeri, poslovno znanje enega tujega jezika (ang. ali nem.).

Pisni prijavi na delovno mesto s kratkim življenjepisom (Europass) kandidati/kandidatke priložijo: fotokopijo dokazila o izobrazbi, pisno izjavo o pridobljenih delovnih izkušnjah (trajanje in vsebina), izjava o razumevanju slovenskega jezika, razen, če je kandidat/kandidatka dosegel/la zahtevano izobrazbo na slovenski šoli, samooceno znanja tujega jezika z navedbo nivoja znanja: aktivno, tekoče, dobro, slabše, ne obvladam.

Pogoji za zasedbo delovnega mesta, način prijave in ostale informacije so objavljeni na spletni strani družbe https://www.sidg.si/index.php/o-sidg/zaposleni/zaposlitev.  Kandidate/kandidatke vabimo, da posredujejo pisne prijave z življenjepisom (Europass) in zahtevanimi dokazili na e-naslov: kadrisidg.si , s pripisom v zadevi »Razpis za Informatika III«.   Prepozne, neustrezno označene in nepopolne vloge ne bodo obravnavane.

Ustrezni kandidati/kandidatke bodo prejeli vabila na razgovor po e-pošti.  Delo se bo opravljalo v Sinji Gorici.

O odločitvi bodo prijavljeni kandidati/kandidatke obveščeni v skladu z delovno pravno zakonodajo.  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1205 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Slovenski državni gozdovi, d. o. o., Rožna ulica 39 , 1330 KOČEVJE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: AHAC VESNA
Contact Phone: 031 894 018
Contact Email: kadrisidg.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PC61458.