Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de política turística/directora de política turística > Direktor Javnega Zavoda Turizem Kranjska Gora - M/ž

DIREKTOR JAVNEGA ZAVODA TURIZEM KRANJSKA GORA - M/Ž

Contratación de director de política turística/directora de política turística en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Menedžerji/menedžerke za splošne zadeve in planiranje.

Descripción de la oferta de trabajo:

DIREKTOR ZAVODA ZA TURIZEM, poskusno delo , Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN VODI DELO TER POSLOVANJE ZAVODA PRIPRAVLJA PROGRAM DELA ZA DEJAVNOSTI SPREJEMA DOLOČENE AKTE ZAVODA SKLEPA POGODBE ZA IZVAJANJE DEJAVNOSTI ZAVODA SKRBI ZA PRODUKTIVNOST IN EKONOMIČNOST POSLOVANJA ZAVODA, SKRBI ZA TRŽENJE STORITEV DOLOČA CENE STORITEV OBLIKUJE PREDLOGE NOVIH PROGRAMOV IN DODATNIH STORITEV, SKRBI ZA PROMOCIJO ZAVODA SODELUJE Z DRUGIMI ZAVODI, ORGANIZACIJAMI SODELUJE Z OSTALIMI REGIJSKIMI OBČINAMI, IZDAJA SKLEPE TER IMENUJE KOMISIJE, DELOVNE SKUPINE IN DRUGA DELOVNA TELESA ZA PROUČITEV IN IZVEDBO DOLOČENIH NALOG ZAVODA ODLOČA O SKLEPANJU IN PRENEHANJU DELOVNEGA RAZMERJA, RAZPOREJA DELAVCE IN IZVAJA DRUGE PRISTOJNOSTI ZAGOTAVLJA OBVEŠČANJE ZAPOSLENIH V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI POROČA USTANOVITELJU IN SVETU O DELU ZAVODA IN OSTALIH ZADEVAH PRIPRAVI LETNO POROČILO O DELU IZVRŠUJE SKLEPE IN DRUGE ODLOČITVE SVETA ZAVODA IN USTANOVITELJICE OPRAVLJA DRUGE ZADEVE, KI JIH DOLOČAJO ZAKON PRIPRAVLJA SANACIJSKI NAČRT OB RAČUNOVODSKO PRIKAZANI IZGUBI V POSLOVNEM IZKAZU., Prijava mora vsebovati: izjavo in dokazilo oziroma verodostojno listino o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe izjavo in dokazilo oziroma verodostojno listino o delovnih izkušnjah, iz katere je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj dokazila iz katerih bo jasno razvidno, da ima kandidat izkušnje na področju turizma oziroma s turizmom povezanih dejavnosti potrdila/certifikati/dokazili o izpolnjevanju pogoja glede znanja angleškega jezika na nivoju C1 ter vsaj še enega od naslednjih jezikov: italijanščina, nemščina program poslovnega in programskega razvoja zavoda za mandatno obdobje pisne izjave kandidata o nekaznovanosti in da ni v kazenskem postopku izjavo kandidata, da za namen tega natečajnega postopka svetu javnega zavoda Turizem Kranjska Gora dovoljuje pridobitev dokazil iz uradnih evidenc za izkaz izjav iz prejšnjih alinej.

Več na:www.kranjska-gora.si  ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 306 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Experiencia: 10 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Turizem Kranjska Gora, Kolodvorska ulica 1 C, 4280 KRANJSKA GORA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SAJOVIC MILAN
Contact Phone: 051 319 455
Contact Email: razpiskranjska-gora.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG19888.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de políticas y planificación › responsable de políticas › director de política turística/directora de política turística ofertadas.