Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Všeobecná Sestra/bratr , Všeobecné Sestry Bez Specializace (kromě Dětských Sester)

VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR , Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Oferta en Olomoucký kraj (República Checa) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Specialisté › Specialisté v oblasti zdravotnictví › Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví › Specialisté v oblasti ošetřovatelství.

Descripción de la oferta de trabajo:

Strukturovaný životopis s podrobným přehledem odborné praxe a motivační dopis zasílejte na:   m.jetelinovadomovpv.cz

Požadujeme:

- odbornou způsobilost dle Zákona č.  96/2004 Sb. (pro výkon povolání všeobecné sestry je potřeba absolvování tříletého bakalářského oboru Všeobecná sestra, nebo tříletého studia na vyšší zdravotnické škole, kde absolvent získá titul DiS. (Diplomovaný specialista)

- kladný vztah k lidem seniorského věku a lidem s duševním onemocněním

- zodpovědnost, empatii

- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:hlavní pracovní poměr  (37,5 hod./týden - denní/noční), platovou třídu 10 - v rozmezí 28 40 - 41 780 Kč (dle dosažené odborné praxe), zvláštní příplatky dle nařízení vlády 341/2017 Sb. (směnnost, náročné práce, víkendy, noční), možnost osobního příplatku a odměn, týmové supervize, dovolená 25 - 30 dnů

País del trabajo: República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 50 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: Domov seniorů Prostějov, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. Marcela Jetelinová. Tel.: +420 582 402 103. E-mail: m.jetelinovadomovpv.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 582 402 103
  • Correo electrónico: m.jetelinovadomovpv.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:29040260708.

Ver las 418 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.