TIRDZNIECIBAS AGENTS. LATVIJA. Letonia

Contratación en LATVIJA (Letonia) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Speciālisti : Komercdarbības un pārvaldes (administrācijas) speciālisti : Tirdzniecības un iepirkumu aģenti un starpnieki : Tirdzniecības pārstāvji.

Descripción de la oferta de trabajo:

“Hostnet pakalpojumi” ir “Hostnet” grupas uznemums, viens no pieredzes bagatakajiem hostinga uznemumiem Latvija, kas sniedz hostinga un datu centra pakalpojumu jau vairak neka 10 gadus.Sakara ar uznemuma paplašinašanos meklejam kolegi, IT PRODUKTU UN RISINAJUMU TIRDZNIECIBAS AGENTU/-I Darba pienakumi:Jaunu klientu piesaisteAttiecibu veidošana un uzturešana ar esošajiem klientiemTikšanos organizešana un vadišana Sadarbiba ar tehnisko personalu pi

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Hostnet, SIA.

Dirección: Riga.

Ver las 1,814 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.