teenindaja uues Sepapaja Selveris. Pohja-Eesti. Estonia

Ofertas de empleo en Pohja-Eesti (Estonia) de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
- vanus alates 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole); - soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas; - kohusetunne, viisakus ja ausus. klientide sõbralik ja nobe teenindamine kassas; kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek müügisaalis; kulinaarialetis klientide soovide täitmine; hotdog`ide, wrappide, omleti ja pudru valmistamine; oma töökohas puhtuse ja korra hoidmine; peaksid ära õppima kõik töölõigud, sest kauplus on väike.- garanteeritud stabiilset sissetulekut; - väljaõpet kohapeal; - paindlikku töögraafikut; - võimalusel töötamist osalise tööajaga; - toetavaid kolleege; - tasuta koolitusi; - soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi; - hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; - võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga. kauplus on avatud E- R 7-20.00; L 9-17.00; P- SULETUD; kandideerida saad läbi CV keskuse ja CV-Online, samuti Selveri kodulehel www.selver.ee/vabad-ametikohad, kohataotlusankeedi saad täita ka kaupluse infoletis; võid võtta ühendust otse kaupluse juhatajaga 5322 5052, Erki Koho.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 901 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 25/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee, 667 3785

Empresa: Selver AS.

Dirección: Sepapaja tn 2, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Teléfono: 667 3785.

Ver las 384 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.