Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja (tuuraaja, Viikonloppu), 4 Paikkaa, Fontell Granite Ltd Oy, Salo

Taksinkuljettaja (Tuuraaja, viikonloppu), 4 paikkaa, Fontell Granite Ltd Oy, Salo

Búsqueda de taxista en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme palvelukseemme taksinkuljettajia tuurausluonteiseen työhön Salon alueelle.

Työtä on tarjolla viikonloppuisin, niin päivä- kuin yövuoroissa.

Lisäksi ajoittain voi tarjolle tulla loma-aikaisia tuurauksia muina ajankohtina.

Toimimme Taxidatan sopimusyrittäjänä.

Ajoihimme kuuluu niin Kela kuljetuksia sisältäen myös inva- ja paarikuljetukset kuin normaalia markkinaehtoista ajoa alueella.

Koska työ on viikonloppuisin tapahtuvaa, sopii se hyvin myös opiskelijalle tai lisäansioksi toista työtä tekevälle.

Edellytämme kuljettajiltamme Taxidatan koulutuksen suoritusta.

Mikäli sinulla ei koulutusta ole vielä suoritettuna, ota yhteyttä, voimme avustaa siinä että pääset koulutuksen suorittamaan.

Jos kiinnostuit niin lähetä meille pikimmiten lyhyt vapaamuotoinen hakemus sähköpostitse, niin otamme sinut huomioon.

Tehtävä täytetään heti sopivan henkilö löydyttyä.

Viikonloppu päivä- ja yövuoroja sopimuksen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 382 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Fontell Granite Ltd Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:66a98719-65d3-45e4-8b63-a2db9c0b50bf.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.