Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni/a Suradnik/ca Pedagog/pedagoginja

STRUČNI/A SURADNIK/CA PEDAGOG/PEDAGOGINJA. Croacia

Contrato en Croacia de Especialistas en métodos pedagógicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23) Osnovna škola Vijenac, Osijek, dana 7. svibnja 2024. godine raspisuje

N A T J E Č A J

ZA POPUNU RADNOG MJESTA

1. STRUČNI SURADNIK - PEDAGOG (m/ž) -puno radno vrijeme, neodređeno vrijeme

- na puno radno vrijeme – 40 sati tjedno,

- 1 izvršitelj

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: osim općih uvjeta sukladno općim propisima o radu kandidati trebaju zadovoljiti i posebne uvjete:

- poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada

- odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja iz članka 105. st. 12. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23, 156/23) u daljnjem tekstu: Zakon)

- odgovarajuća vrsta obrazovanja sukladno članku 29. st. 1. t. a. Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (Narodne novine, broj 6/19, 75/20.).

U prijavi na natječaj kandidati su dužni priložiti:

  • vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj u kojoj se navode osobni podaci kandidata (ime, prezime, adresa prebivališta/boravišta, kontakt telefon i e-mail)
  • životopis
  • dokaza o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (elektronički zapis o radno pravnom statusu) ne stariji od dana objave natječaja
  • uvjerenje nadležnog suda da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od mjesec dana od dana objave natječaja

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka. Izabrani kandidat obvezan je dostaviti Školi izvornike isprava prije zaključivanja ugovora o radu.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete natječaja ne smatra se kandidatom u postupku natječaja. Škola ne obavještava ovu osobu o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve propisane dokaze prema posebnom zakonu i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 102. st. 1. - 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17, 98/19, 84/21, 156/23) pozivaju se da prilikom prijave na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložite i dokaze propisane člankom 103. st. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, a koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja, poveznica:

Dodatne informacije o gore navedenim dokazima potražite na sljedećoj poveznici:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prilikom prijave na natječaj dužni su pozvati se na to pravo.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 48. st. 1. - 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, br. 84/21) pozivaju se da prilikom prijave na natječaj osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostave i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz stavka 1. članka 49. navedenog Zakona, a koji su navedeni na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja poveznica: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.) dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao prethodni radni odnos.

Pet (5) kandidata koji budu imali najveći broj bodova na pisanoj provjeri znanja bit će pozvano na usmenu provjeru znanja (intervju), a popis istih biti će objavljen na mrežnoj stranici Škole.

Obavijest prijavljenim kandidatima o terminu održavanja pisane provjere znanja i pravnim izvorima biti će naknadno objavljena na mrežnoj stranici Škole http://os-vijenac-os.skole.hr/

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se:

  • POŠTOM na adresu škole:

Osnovna škola Vijenac

Vijenac Ivana Meštrovića 36

31000 Osijek

s naznakom „za natječaj - PEDAGOG“

  • OSOBNO U TAJNIŠTVO ŠKOLE: svaki radni dan od 9.00 do 14.00 sati

u roku 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OŠ Vijenac.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola u skladu s člankom 13. stavkom 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine, br. 82/08, 69/17).

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice u roku od 15 dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata putem mrežne stranice Škole http://os-vijenac-os.skole.hr/

Prijavom na ovaj natječaj kandidat daje privolu da se svi njegovi osobni podaci sadržani u natječajnoj dokumentaciji prikupljaju, obrađuju i objavljuju na mrežnoj stranici Škole u svrhu provedbe natječaja u skladu s propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka posebno Uredbom (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA VIJENAC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vijenac Ivana Meštrovića 36, Osijek

Zamolba: Vijenac Ivana Meštrovića 36, Osijek

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2501216.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.