spordiklubi administraator. Pohja-Eesti. Estonia

Oferta de empleo de Personal de apoyo administrativo en Pohja-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
oskus hästi müüa trennipakette ja lisateenuseid nii telefoni teel kui ka näost näkku; eesti keel on emakeel, kasuks tuleb ka vene keele valdamine, inglise keele oskus on soovitatav; suhtlusoskus ja oskus äratada inimestes sümpaatiat, tuleb väga palju klientidega suhelda ja töötulemus sõltub oskusest nendega kontakte luua; sportlik ja korrektne välimus ning siiras tahtmine aidata klienteotsime oma meeskonda administraatorit, kelle ülesanne on fitnessiklubi abonementide müük ja klientide teenindamine; töö seisneb klientidele helistamises, klientidega kohtumises kohapeal ja suhtlemises elektronposti teel; tuleb vastata telefonikõnedele ja kirjutada e-kirju, jälgida treeningute ajakava, pikendada abonemente, täita klubi CRM-süsteemi; töötasu koosneb fikseeritud tunnitasust ja lisateenuste müügiboonustesthead, töötulemustest sõltuvat töötasu; erialane koolitus kohapeal; tasuta personaaltreeninguid meie klubides professionaalsete treenerite juhendamisel; meeldivat töökeskkonda ja kollektiivi; paindlik töögraafik; osakoormus/ täiskoormuswww.bodylab.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 925 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 29/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) ,ruso: (bueno) .

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Igor Kazantsev, infoReemplazar por una arrobabodylab.ee

Empresa: BodyLab OÜ.

Dirección: Mardi tn 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Igor Kazantsev

Email: infoReemplazar por una arrobabodylab.ee

Ver las 276 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.