SPECIALISTA PRODEJE - DRESY 4FREE, Pracovníci ve službách a prodeji

Oferta en República Checa (Pardubický kraj) de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados.
Pracovníci ve službách a prodeji.

Descripción de la oferta de trabajo:
Spektrum našich aktivit jsme úspěšně rozšířili. Hledáme proto schopného kolegu do našeho clever týmu. Fajn odborníka, kterého baví komunikace se zákazníky, sport je jeho koníček a má přesah i do dalších disciplín. CO BUDETE DĚLAT? * Budete mít sjednané schůzky s vybranými sportovními kluby, se kterými budete spolupracovat v rámci sponzoringu z naší strany * Oslovovat a komunikovat s klienty, kteří projevili zájem o námi nabízený produkt * Aktivně vyhledávat potenciální zákazníky a zpracovávat interní kontakty * Samostatně vést obchodní jednání VAŠE VÝHODA, POKUD MÁTE: * Zkušenosti s prodejem v oblasti reklamy, či sponzoringu * Rádi vymýšlíte nové způsoby, jak prodat zajímavý produkt * Obchodní cítění, schopnost ptát se a identifikovat skutečnou potřebu zákazníka a navrhnout nejvhodnější řešení * Přirozenou orientaci na klienta a vysoký standard poskytovaných služeb * Dokážete projekty řídit od začátku a dotáhnout je k úspěšnému cíli * Výborné komunikační a prezentační dovednosti, vyzrálý písemný i verbální projev * Proaktivní a systematický přístup k práci * Pozitivní vztah k moderním technologiím CO NABÍZÍME? * Zaměstnání ve firmě, kde se spolu bavíme * Kvalitní tým, který pracuje efektivně a s nadšením * Pozitivní a přátelskou atmosféru * Dělat práci, která vás baví a ještě super vydělává

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 35000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Jarmila Hrbková, HR Manager

Empresa: Clever People s.r.o..

Contacto: Ing. Jarmila Hrbková, HR Manager

Email: cvpardubiceReemplazar por una arrobacleverpeople.cz

Teléfono: +420 602 623 336.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados ofertadas.