Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač/ica

SPREMAČ/ICA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

„Na temelju članka 5. Pravilnika o radu Knjižnica grada Zagreba, Knjižnice grada Zagreba, Zagreb, Starčevićev trg 6, raspisuju

NATJEČAJ

za radno mjesto SPREMAČ/ICA

4 izvršitelja na određeno, puno radno vrijeme s probnim rokom od 1 mjeseca

zbog zamjene privremeno nenazočnih djelatnika

Uvjeti:

sukladno Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Knjižnica grada Zagreba

- NSS

- 1 godina iskustva na poslovima čišćenja

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni dostaviti:

- životopis

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz o radnom iskustvu na poslovima čišćenja (elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja, potvrde o vrsti poslova i razdoblju njihovog obavljanja, ugovori o djelu i ostali odgovarajući dokazi )

- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja)

Natječajna dokumentacija se prilaže u preslici.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u ovom natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj niti će biti pozvana na dopunu istih.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti dokaze iz članka 49. stavka 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Knjižnice grada Zagreba zadržavaju pravo ne donijeti odluku o izboru te poništiti natječaj u dijelu ili u cijelosti, bez obrazloženja.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se osobno ili preporučeno poštom na adresu:

Knjižnice grada Zagreba, Zagreb, Starčevićev trg 6, 10 000 Zagreb

s naznakom „ za natječaj –spremač/ica“.

S kandidatima koji su pravodobno dostavili potpunu dokumentaciju i koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja obavit će se razgovor.

O terminu razgovora kandidati će biti obaviješteni telefonskim putem.

U roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru, obavijest o izabranom kandidatu bit će objavljena na mrežnim stranicama Knjižnice grada Zagreba www.kgz.hr sukladno članku 10. stavku 1. točka 10. Zakona o pravu na pristup informacijama (Narodne novine broj: 25/13 i 85/15).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Natječaj je otvoren od 06.05.2024.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KNJIŽNICE GRADA ZAGREBA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Knjižnice grada Zagreba, Starčevićev trg 6, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2498915.

Ver las 392 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.