SAMOSTOJNI KONSTRUKTER ZA DELO V RAZVOJU - M/Ž. Goriska

Oferta de Ingenieros mecánicos en Eslovenia (Goriska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke strojništva.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIR STROJNIŠTVA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SNOVANJE IN OBLIKOVANJE SISTEMSKIH TER IDEJNIH REŠITEV ZA NOVE IZDELKE, RAZISKOVANJE UPORABNOSTI NOVIH MATERIALOV IN NOVIH TEHNIČNIH REŠITEV, SNOVANJE IN KONSTRUIRANJE ZAHTEVNIH ELEMENTOV IN SKLOPOV., angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Magisterij ali univerzitetna izobrazba strojne smeri, zaželene delovne izkušnje in poznavanje 3D grafičnih orodij za konstruiranje, zaželeno znanje enega tujega jezika. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: GOSTOL-GOPAN Proizvodnja prehrambene opreme in opreme za kemijsko industrijo d.o.o. Nova Gorica.

Dirección: Prvomajska ulica 37 , 5000 NOVA GORICA.

Contacto: VOGRIČ EDA

Email: eda.vogricReemplazar por una arrobagostol.eu

Teléfono: 05 330 71 81.

Ver las 410 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.