Vacante de Maestros de enseñanza primaria en LATVIJA (Letonia)

Sakumizglitibas Skolotajs

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.
Vecākie speciālisti : Vecākie izglītības speciālisti : Pamatizglītības un pirmsskolas pedagogi : Pamatizglītības pedagogi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sakara ar skolenu skaita pieaugumu Siguldas 1.pamatskola aicina darbaSAKUMSKOLAS SKOLOTAJU PRASIBAS:•    izglitiba atbilstoši noteikumiem “Par pedagogiem nepieciešamo izglitibu un profesionalo kvalifikaciju un pedagogu profesionalas kompetences pilnveides kartibu”;•    tiesibas macit geografiju pamatskola tiks uzskatita par priekšrocibu;•    labas komunikacijas prasmes ar berniem, vecakiem un kolegiem;•    augsta atbildibas sajuta pret uzdotajiem pienakumiem

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: SIGULDAS 1. PAMATSKOLA.

Dirección: Siguldas nov., Sigulda, Pulkveža Brieža iela, 105.

Ver las 807 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.