Vacantes de Conserjes en Małopolskie (Polonia)

Robotnik Gospodarczy

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.
Pracownicy usług i sprzedawcy : Pracownicy usług osobistych : Gospodarze budynków i domów : Gospodarze budynków.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku i na magazynie, odśnieżanie i zamiatanie scie żek, tarasów i pojazdu, pielęgnacja zieleni na terenie nieruchomości. obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Pomoc w załadunku i rozładunku towarów, malowanie ogrodzeń, pomoc w bieżącej obsłudze klientów. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - pożądane; średnie zawodowe - pożądane; zasadnicze zawodowe - pożądane - pozostałe: Wykształcenie minimum podstawowe b/o, obsługa wózka widłowego mile widziana, pełny etat, praca w godz od 9-17, Stanowisko utworzone w ramach prac interwencyjnych dla osób powyżej 30 lat z projektu RPO-WM. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bochni Wojska Polskiego 3 Bochnia 32-700 - wymagane dokumenty: skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 397 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Ewa Szklarz, tel.: 146149720

Ver las 307 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.