Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > contable > Računovodja - M/ž

RAČUNOVODJA - M/Ž. Koroška. Eslovenia

Contratación de contable en Koroška (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAČUNOVODJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VNOS PREJETIH DOBAVNIC V SISTEM,

KONTROLA PREJETIH RAČUNOV ZA BLAGO Z DOBAVNICAMI IN KNJIŽENJE LE-TEH,

KNJIŽENJE PREJETIH RAČUNOV ZA STORITEV,

IZDAJANJE RAČUNOV ZA BLAGO,

KNJIŽENJE IN KONTIRANJE PREJETIH RAČUNOV ZA STORITVE,

MESEČNO IZDAJANJE RAČUNOV ZA OPRAVLJANJE STORITEV,

TEKOČE PLAČEVANJE RAČUNOV PODJETJA IN KNJIŽENJE BANČNIH IZPISKOV,

VODENJE SALDAKONTOV KUPCEV IN DOBAVITELJEV,

OBRAČUN PLAČ IN OBRAČUN DRUGIH PREJEMKOV,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA MESEČNEGA OBRAČUNA ZA DDV-O,

IZPOLNJEVANJE INTRASTAR POROČIL IN POROČILA O STATISTIKI FINANČNIH RAČUNOV,

POMOČ PRI MESEČNI KONTROLI IN USKLAJEVANJE GLAVNE KNJIGE S POMOŽNIMI, TER KONTROLA KNJIŽENJA POSLOVNIH DOGODKOV,

VODENJE REGISTRA OSNOVNIH SREDSTEV IN KNJIŽENJE SPREMEMB PRI OSNOVNIH SREDSTVIH,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA LENEGA OBRAČUNA (IZKAZ POSLOVNEGA IZIDA, BILANCA STANJA, DDPO…),

SPREMLJANJE AKTUALNIH SPREMEMB DAVČNE ZAKONODAJE V URADNEM LISTU RS, ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 83 ofertas de trabajo en "Koroška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SLOPEN trgovsko podjetje d.o.o., Pameče 167 , 2380 SLOVENJ GRADEC.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JESENEK KATJA
Contact Phone: 02 620 43 23
Contact Email: zaposlitevslopen.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PG93140.

Ver las 268 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables › contable ofertadas.