Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Fisioterapeutas > Prvostupnik/ica Fizioterapije Pripravnik/ica

Búsqueda en Croacia de Fisioterapeutas

Prvostupnik/ica Fizioterapije Pripravnik/ica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Physiotherapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 21. Statuta Opća bolnice „Dr.Tomislav Bardek „ Koprivnica i odobrenog Plana prijema pripravnika, dostavljenog od Ministarstva zdravstva, KLASA:023-03/23-01/302, URBROJ: 534-7-2-3/1-24-03 od 5. ožujka 2024. godine, ravnatelj raspisuje

NATJEČAJ

za prijam pripravnika na određeno vrijeme korištenjem potpora za zapošljavanje putem Hrvatskog zavoda za zapošljavanje u 2024.godini u Opću bolnicu“Dr.Tomislav Bardek“ Koprivnica za sljedeća radna mjesta:

1. prvostupnik/ica fizioterapije pripravnik – VŠS- 6 izvršitelj/ica

  • završen preddiplomski stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij fizioterapije

Uvjeti:

1. Stručna sprema odgovarajućeg smjera

2. Nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih osoba koju vodi Hrvatski zavod za zapošljavanje a koje nemaju više od 6 mjeseci prijavljenog staža osiguranja u stečenom zvanju u obrazovnoj razini iz područja zdravstva

Za prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

  • zamolba
  • kratak životopis (obvezno navesti adresu i broj telefona)
  • domovnica-preslika
  • diploma/ svjedodžba o završenoj stručnoj spremi-preslika
  • dokaz o prosjeku ocjena studija/školovanja / dodatak diplomi (suplement)-preslika
  • preslika osobne iskaznice
  • elektronički zapis (e-radna knjižica) ili potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariju od 30 dana
  • potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti, ne stariju od 30 dana

Izabrani kandidat priložene isprave po obavijesti o izboru, a prije zasnivanja radnog odnosa, dužan je dostaviti u izvorniku, kao i uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika.

Kandidat/tkinja koji/a ostvaruje prednost pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan/na je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o utvrđenom statusu sukladno posebnim propisima.

Kandidati su u prijavi dužni navesti za koje radno mjesto se prijavljuju.

S kandidatima koji ispunjavaju uvjete iz natječaja provesti će se jedan ili više navedenih postupaka:

- pisana provjera znanja – testiranje; provjera znanja, sposobnosti i vještina; razgovor s kandidatima (intervju).

Sadržaj i način provođenja postupka, mjesto i vrijeme provođenja postupka, objavit će se na službenoj web-stranici (www.obkoprivnica.hr).

Ponude s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se u roku od 8 dana od objave na službenoj web-stranici –www.obkoprivnica.hr te u Hrvatskom zavodu za zapošljavanje, na adresu Opće bolnice “Dr.Tomislav Bardek “ Koprivnica, Željka Selingera 1, Koprivnica, s naznakom “ Natječaj za zapošljavanje pripravnika”.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Rezultati natječaja biti će objavljeni na internet stranici Opće bolnice “Dr. Tomislav Bardek” Koprivnica u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Bolnica pridržava diskrecijsko pravo ne izvršiti izbor kandidata po ovom Natječaju, bez obrazloženja kao i pravo poništenja natječaja u cijelosti ili djelomično.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 6.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: OPĆA BOLNICA DR. TOMISLAV BARDEK KOPRIVNICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Željka Selingera 1, Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2504674.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Fisioterapeutas ofertadas.