Empleo de Camareros de barra en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Pultos (pultos)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Felszolgálók és pultosok : Pultosok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Gastro Csillag KFT MARCO POLO Hamburger és Salátabár Pultos munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.04 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9700 Szombathely, Paragvári utca 7., Jelentkezni telefonon Papp Lajos ügyvezetőnél 20/345-6946 . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó, ;Speciális munkakörülmények:7:00-15:00, 15:00-23:00 óráig minden hónapban egy szombat vagy egy vasárnap munkanap, helyette szabadnap jár vagy kifizetik., Speciális követelmények:jártasság az adott területen, konyhai alapismeretek szükségesek, előny: vendéglátó vagy kereskedelmi szakképzettség, További információ:A foglalkoztató pultos munkakörbe keres álláskeresőt. Előny,vendéglátó vagy kereskedelmi szakképzettség, jártasság az adott területen, konyhai alapismeretek szükségesek. Munkarend: 7:00-15:00, 15:00-23:00 óráig minden hónapban egy szombat vagy egy vasárnap munkanap, helyette szabadnap jár vagy kifizetik, ahogy a munkavállaló kéri. Jelentkezni telefonon Papp Lajos ügyvezetőnél 20/345-6946 vagy személyesen foglalkoztatónál: 9700 Szombathely, Paragvári utca 7. hétfőről péntekig 7-15 óra között.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1105 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 17/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Gastro Csillag KFT MARCO POLO Hamburger és Salátabár.

Dirección: 9700 Szombathely, Paragvári utca 7..

Contacto: Papp Lajos

Email: beki66Reemplazar por una arrobafreemail.hu

Teléfono: (20) 345-6946.

Ver las 327 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de barra ofertadas.