Pracownik Punktu Informacyjnego. Slaskie. Polonia

Oferta de trabajo de Oficinistas generales en Slaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Udzielanie informacji klientom, dbanie o pozytywny wizerunek centrum handlowego, sprzedaż biletów i usług będących w ofercie Info Punktu, sprzedaż karty podarunkowej, prowadzenie kasy i magazynu, współpraca przy organizacji akcji promocyjnych, pozyskiwanie reklamodawców, tworzenie umów najmu powierzchni reklamowych, obsługa urządzeń biurowych (fax, xero, skaner) i kawiarenki internetowej. Praca dwuzmianowa w godz. 8.00-22.00 od poniedziałku do niedzieli w Bielsku-Białej (według ustalonego grafiku). Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej - konieczne; Bardzo dobra znajomość Word i Excel - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: Wykształcenie średnie (kierunek bez znaczenia), wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Konieczna bardzo dobra znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL), umiejętność obsługi kasy fiskalnej, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań (oferty, raporty, zestawienia) oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub CV przesłać na adres e-mail - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 574 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2420.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Agnieszka Przerazińska, tel.: 32 250 57 28, email: katowiceReemplazar por una arrobasecuritas.pl

Empresa: SECURITAS POLSKA SP. Z O. O..

Dirección: 11 Listopada 11, 40-387 Katowice, Polska.

Contacto: Agnieszka Przerazińska, tel.: 32 250 57 28, email: katowiceReemplazar por una arrobasecuritas.pl

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.