Pracownik produkcji i magazynu. Mazowieckie. Polonia

Contrato en Polonia (Mazowieckie) de Peones de carga

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.
Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy pomocniczy transportu i magazynowania : Ładowacze.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Rozładunek/załadunek towaru, zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dostarczaniei odbieranie produktów z linii produkcyjnych, proste prace produkcyjne. Na spotkanie z pracodawcą należy umówić się telefonicznie 734 167 804. Osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Płońsku proszone są przed spotkaniem z pracodawcą o pobieranie skierowania do pracy u swojego Doradcy Klienta. Stawka godzinowa 13,20 brutto/godz.+ premia. Po okresie próbnym zatrudnienie na czas określony. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: uprawnienia na wózki jezdniowe - konieczne - pozostałe: -Wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia do obsługi wózka z napędem elektrycznym prowadzonym ręcznie. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 654 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 13.2 PLN (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Karolina Piskórz, tel.: 734 167 804

Empresa: BUZEK PLASTIC POLAND Sp. z o.o..

Dirección: Słomińskiego 5/243, 00-195 Warszawa, Polska.

Contacto: Karolina Piskórz, tel.: 734 167 804

Teléfono: 734-167-804.

Ver las 890 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.