Pracownik fizyczny - pomocnik linii produkcyjnej. Slaskie

Empleo en Polonia (Slaskie) de Técnicos en control de procesos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes.
Technicy i inny średni personel : Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy kontroli procesów przemysłowych : Technicy kontroli procesów przemysłowych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Odbiór wyrobów gotowych i układanie na paletach, ogólne prace związane z zachowaniem ciągłości produkcji, obsługa urządzeń pakujących, udział w wykonywaniu prac oczystkowych (czyszczenie linii i urządzeń z nią powiązanych), wsparcie procesów produkcyjnych na różnych ich etapach ze szczególnym uwzględnieniem jakości wyrobów gotowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - pozostałe: wykształcenie zawodowe lub średnie, obsługa maszyn, urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy linii produkcyjnej, gotowość do pracy w systemie zmianowym, sprawność manualna, spostrzegawczość, dobra organizacja pracy własnej, mile widziane: wiedza z zakresu obsługi linii produkcyjnych oraz doświadczenie w firmach produkcyjnych, dobra znajomość obsługi komputera Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w dniu 27.06.2017 w ramach Dni Otwartych w godzinach 10:00-16:00 - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 539 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 15.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2500.0 PLN mínimo y 2500.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Małgorzata Paczocha-Czarnik, tel.: 32 209 01 27, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobapetralana.eu

Empresa: PETRALANA SPÓŁKA AKCYJNA.

Dirección: Konstytucji 74, 41-905 Bytom, Polska.

Contacto: Małgorzata Paczocha-Czarnik, tel.: 32 209 01 27, email: rekrutacjaReemplazar por una arrobapetralana.eu

Ver las 102 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en control de procesos : Técnicos en control de procesos no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.