Oferta en Polonia (Mazowieckie) de Oficinistas generales

Pracownik Biurowy

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: praca w chińskim biurze obsługi cudzoziemców, administrowanie oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy, dbanie o utrzymanie czystości w biurze, nadzór nam dokumentami firmowymi oraz ich zabezpieczenie, obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z chińskim zarządem Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: mile widziane kontakty handlowe w CH w Wólce Kosowskiej - konieczne - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05500 - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: praca w chińskim biurze obsługi cudzoziemców, administrowanie oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy, dbanie o utrzymanie czystości w biurze, nadzór nam dokumentami firmowymi oraz ich zabezpieczenie, obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z chińskim zarządem

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 629 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 29/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2200.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Małgorzata Kamińska, tel.: 227376233

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.