PALIGSTRADNIEKS. LATVIJA. Letonia

Trabajar en LATVIJA (Letonia) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Vienkāršās profesijas : Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki : Rūpniecības strādnieki : Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Valmieras SOS bernu ciematam nepieciešams paligstradnieks, kurš veic bernu ciemata koplietošanas zalas zonas un stadijumu apsaimniekošanu un sikos remotdarbus.

Amata pienakumi: apkopt ciemata koplietošanas teritorijas krumaju un krašnumaugu stadijumus, veikt krumaju apgriešanu ar dzivžoga škerem; veikt sikos remontdarbus (špaktelešana, krasošana).

veikt zalaju plaušanu pec nepieciešamibas ar zales plaveju, traktoru vai trimeri.

veikt citus darbus kas saistiti ar ciemata zala

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Cómo solicitar el puesto:
Jurijs Nikitins; 29451911

Empresa: Latvijas SOS - bernu ciematu asociacija, BDR.

Dirección: Valmiera, Ganibu iela, 3.

Contacto: Jurijs Nikitins

Teléfono: 29451911.

Ver las 912 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.