Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > 3. Njegovatelj/ica

3. NJEGOVATELJ/ICA. Croacia

Vacante de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

KLASA: 112-01/24-01/126

URBROJ: 191-1-24-1

Dubrovnik, 02. svibnja 2024. godine

Opća bolnica Dubrovnik, Dubrovnik, Dr. Roka Mišetića 2, raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme

1. MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR odnosno Medicinska sestra/medicinski tehničar prvostupnik /zdravstveni radnik prvostupnik u bolnici, poliklinici, primarnoj zdravstvenoj zaštiti i javnom zdravstvu – 2 , m/ž, 3 izvršitelja/ica

Uvjeti:

- SSS - završena medicinska škola smjer medicinska sestra/ tehničar

- položen stručni ispit

- važeće odobrenje za samostalan rad

Uz molbu kandidat je dužan dostaviti: dokaz o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: životopis, dokaz o završenoj stručnoj spremi (svjedodžba ili potvrda), uvjerenje o položenom stručnom ispitu, preslik odobrenja za samostalni rad, uvjerenje iz matične evidencije HZMO-a (elektronički zapis ili potvrda) o radnom stažu, domovnicu, rodni list.

2. VIŠA MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR odnosno Medicinska sestra/medicinski tehničar prvostupnik /zdravstveni radnik prvostupnik u bolnici, poliklinici, primarnoj zdravstvenoj zaštiti i javnom zdravstvu, m/ž, 8 izvršitelja/ice

Uvjeti:

- VŠS – završen preddiplomski sveučilišni ili stručni studij sestrinstva

Uz molbu kandidat je dužan dostaviti: dokaz o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: životopis, dokaz o stručnoj spremi (diploma ili potvrda), uvjerenje o položenom stručnom ispitu, preslik odobrenja za samostalni rad, uvjerenje iz matične evidencije HZMO-a (elektronički zapis ili potvrda) o radnom stažu, domovnicu, rodni list.

3. NJEGOVATELJ , m/ž, 1 izvršitelja/ice

Uvjeti:

- NSS – završena osnovna škola

- položen ispit za njegovatelja

Uz molbu kandidat je dužan dostaviti: dokaz o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: životopis, dokaz o završenom obrazovanju, potvrda o završenom programu osposobljavanja za njegovatelja, uvjerenje iz matične evidencije HZMO (elektronički zapis ili potvrda) o radnom stažu, domovnicu i rodni list.

Prijave, s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta, podnose se u roku od 8 dana od dana objavljivanja natječaja na web stranici bolnice na adresu Opća bolnica Dubrovnik, Dr. Roka Mišetića 2, 20000 Dubrovnik s naznakom: „Za natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, za radno mjesto _________________“.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl.13.st. 2 i 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/2008, 125/2011,20/2012,138/2012, 69/2017).

U prijavi za Natječaj kandidat je dužan obavezno navesti za koje se radno mjesto prijavljuje te navesti svoje kontakt podatke.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (GDPR). OB Dubrovnik jamči svakom prijavljenom kandidatu da će dostavljenu dokumentaciju koristiti isključivo u svrhu provođenja postupka zasnivanja određenog radnog odnosa.

Sve pristigle prijave, sukladno Zakonu i Uredbi, biti će adekvatno zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim Pravilnikom o zaštiti i obradi arhivskog i registraturnog gradiva.

Kandidatom prijavljenim na javni natječaj smatrati će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te ispunjava sve formalne uvjete iz javnog natječaja.

Bolnica pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti ili djelomično odnosno pravo ne odabrati nijednog kandidata bez obveze obrazlaganja svojih odluka i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Prije donošenja odluke o odabiru kandidata može se provesti testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se kandidati primaju. Kandidati će o mjestu i vremenu provedbe postupaka testiranja biti obaviješteni na web-stranici Bolnice.

Pozivaju se kandidati koje su osobe sa invaliditetom da u prijavi obavijeste potencijalnog poslodavca o potrebnim prilagodbama provedbe testiranja i/ili intervjua kako bi im se prilagodba pravovremeno osigurala.

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju, a sukladno čl. 102 st. 1-3 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/2017,98/2019,84/2021, 156/2023) da dostave dokaze iz čl. 103 st. 1 navedenog Zakona, a u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Popis dokumenata potrebnih za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupni su na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (NN 84/2021) da dostave dokaze iz čl. 49. navedenog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/2013, NN 152/2014, 39/2018, 32/2020) dužni su se pozvati na čl. 9. Zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz Natječaja, priložiti i dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OPĆA BOLNICA DUBROVNIK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ROKA MIŠETIĆA 2, DUBROVNIK

Email: pisarnicabolnica-du.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2499242.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.