NASTAVLJALEC BRIZGALNIH STROJEV - M/Ž. Notranjsko-kraska

Vacantes de Reguladores y operadores de máquinas herramientas en Notranjsko-kraska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.
Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Strugarji/strugarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
NASTAVLJALEC STROJEV ZA OBDELOVANJE KOVIN, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPERATIVNO ORGANIZIRANJE IN USKLAJEVANJE DELA, MENJAVANJE ORODIJ IN NASTAVLJANJE BRIZGALNIH STROJEV, IZVAJANJE NADZORA NAD DELOVANJEM STROJEV, OPRAVLJANJE INTERNEGA TRANSPORTA, VZDRŽEVANJE DELOVNIH SREDSTEV, ČIŠČENJE IN UREJANJE DELOVNEGA OKOLJA, VODENJE EVIDENC. , Od kandidatov pričakujemo: srednjo poklicno izobrazbo, tehnično, osnovno poznavanje dela z računalnikom, natančnost in zanesljivost, odzivnost, organizacijske sposobnosti, samoiniciativnost, splošna telesna pripravljenost, ročne spretnosti, sposobnost razlikovanja barv. Kandidatom nudimo široke možnosti strokovnega izobraževanja in usposabljanja. Pisne ponudbe z življenjepisom ter dokazili pošljite do 30.06.2017 po pošti ali e pošti: mbrozicReemplazar por una arrobafluidmaster.com, za zadevo: Nastavljalec brizgalnih strojev. , večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Notranjsko-kraška.

Ver 65 ofertas de trabajo en "Notranjsko-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: FLUIDMASTER Predelava plastike d.o.o..

Dirección: Industrijska cesta 2 , 6230 POSTOJNA.

Contacto: BROŽIČ METKA

Email: mbrozicReemplazar por una arrobafluidmaster.com

Teléfono: 05 728 37 13.

Ver las 937 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.