Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Svetovalec Za Tehnično Podporo Strankam In Partnerjem - M/ž

SVETOVALEC ZA TEHNIČNO PODPORO STRANKAM IN PARTNERJEM - M/Ž

Ofertas de trabajo en Goriška (Eslovenia) de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, V PRIJETEN KOLEKTIV VABIMO IZKUŠENEGA, TEHNIČNO PODKOVANEGA "REŠEVALCA PROBLEMOV", KI RAD/A POMAGA LJUDEM IN PRI TEM ZAGOTAVLJA STRANKAM VRHUNSKO TEHNIČNO POMOČ.

DELO BO OBSEGALO STROKOVNO  SVETOVANJE IN REŠEVANJE IZZIVOV NAŠIH STRANK, SKRB ZA NAČRTOVANJE, PRIPRAVO IN MONTAŽO TER SKRB ZA VODENJE EVIDENCE SERVISNIH POSEGOV NA NAPRAVAH.

ZAVEZANOST STALNEMU IZBOLJŠANJU PROCESOV.

OBČASNA POTOVANJA IN OBISKI STRANK TER SEJMOV.

OD KANDIDATA PRIČAKUJEMO ODGOVORNOST, DOSLEDNOST IN ANGAŽIRANOST TER PRIJAZNO KOMUNICIRANJE S STRANKAMI., V PRIJETEN KOLEKTIV VABIMO IZKUŠENEGA SVETOVALCA ZA TEHNIČNO PODPORO STRANKAM IN PARTNERJEM.

PRIMERNEMU KANDIDATU NUDIMO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO SPREMEMBE V NEDOLOČEN ČAS IN STIMULATIVNO NAGRAJEVANJE.

DELO V USPEŠNEM IN RAZVIJAJOČEM SE MEDNARODNEM PODJETJU., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 201 ofertas de trabajo en "Goriška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: FERING FAM, obdelava kovin, d.o.o., Ulica Vinka Vodopivca 14 , 5000 NOVA GORICA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PEJIĆ SNEŽANA
Contact Phone: 070 831 665
Contact Email: snezana.pejicvalmar.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PD93410.

Ver las 118 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.