Koordynator/Asystentka ds. administracji. Opolskie

Vacante de Secretarios (general) en Opolskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Sekretarze (ogólni) : Sekretarze (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Obsługa dokumentacji, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, przygotowywanie korespondencji, nadzór nad procesem tworzenia dokumentacji w dziale handlowym. Obsługa i przygotowywanie spotkań kontrahentów. Praca w godzianch 9-17 Wymagania: - wykształcenie: pomaturalne/policealne - konieczne - pozostałe: Wymagane doświadczenie: biurowe Wymagane: Sumienność, dokładność, terminowość znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, biegłe poruszanie się w internecie oraz znajomość piakietu Office. Dodatkowe wymagania: -Doświadczenie w pracy administracyjnej lub biurowej -prawo jazdy kat. B Możliwość zatrudnienia na staż (odpłatny przez pracodawcę.Możliwe do uzgodnienia inne warunki współpracy (ilość godzin, dni itp._ Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Aplikacje CV, prosimy przesłać na podany adres e-mail: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl z dopiskiem w tytule ,,koordynator/asystentka" wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 173 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 29/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2100.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Bogumiła Szydlowska, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Empresa: MSX INTERNATIONAL-NOX GROUP Sp z o.o..

Dirección: Wrocławska 113, 45-873 Opole, Polska.

Contacto: Bogumiła Szydlowska, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Teléfono: 77 470 07 00.

Ver las 539 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.