Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Urbanistas e ingenieros de tránsito > Nastavnik/ca Predmeta Upravljanje Motornim Vozilom - Instruktor/ica Vožnje C Kategorije

NASTAVNIK/CA PREDMETA UPRAVLJANJE MOTORNIM VOZILOM - INSTRUKTOR/ICA VOŽNJE C KATEGORIJE

Trabajar de Urbanistas e ingenieros de tránsito en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Architects, planners, surveyors and designers › Town and traffic planners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem odredbi Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 i 156/23), članka 99. Statuta Srednje škole Čazma KLASA: 011-01/24-01/2, URBROJ:2103-2-4-24-1 od 28.3.2024. godine, članka 13. Pravilnika o radu Srednje škole Čazma KLASA: 011-02/23-01/1, URBROJ: 2103-2-4-23-4 od 12.6.2023. godine, njegovih Izmjena i dopuna KLASA: 011-02/24-01/2, URBROJ: 2103-2-4-24-4 od 28.3.2024. godine te članka 6. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Srednjoj školi Čazma KLASA: 003-05/20-01/4, URBROJ: 2110/01-07/1-20-1 od 28.2.2020. godine, Srednja škola Čazma sa sjedištem u Čazmi, Livadarska 30, OIB: 42333744441, dana 22.4.2024. godine objavljuje

N A T J E Č A J

Za popunjavanje radnog mjesta:

  • Nastavnik/ca predmeta Upravljanje motornim vozilom - instruktor/ica vožnje C kategorije, jedan izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, zamjena do povratka s bolovanja zaposlenika koji obavlja poslove ovog radnog mjesta

UVJETI:

Uz opći uvjet za zasnivanje radnog odnosa sukladno Zakonu o radu (Narodne novine 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 46/23 i 64/23), moraju biti zadovoljeni posebni uvjeti za zasnivanje radnog odnosa u školskim ustanovama, a koji su propisani odredbama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 i 156/23), Zakonom o strukovnom obrazovanju (Narodne novine broj 30/09,24/10,22/13, 25/18 i 69/22), člankom 27. stavkom 1. točkom 19., člankom 28. stavkom 2. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu, (Narodne novine broj 1/96, 80/99) te nastavnim planom i programom i strukovnim kurikulumom odgovarajućeg nastavnog područja objavljenog na https://mzo.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Obrazovanje/StrukovnoObrazovanje/NastavniPlanovi-Strukovno/PrometiLogistika//21_nastavni_plan_i_okvirni_program-vmv-2008.pdf

Za obavljanje poslova stručnog učitelja koji izvodi praktičnu nastavu ili vježbe u strukovnoj školi za područje rada iz članka 27. Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško - psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (Narodne novine 1/96, 80/99) može biti izabrana osoba koja ima višu stručnu spremu odgovarajućeg smjera i ispunjava druge uvjete utvrđene nastavnim planom i programom.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu zamolbu i životopis, kandidati/kinje dužni su priložiti neovjerene preslike sljedećih dokumenata:

  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi i dokaz o ispunjenosti uvjeta za obavljanje poslova instruktora/ice vožnje C kategorije
  • dokaz o stečenim pedagoškim kompetencijama
  • dokaz da se protiv kandidata/kinje ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, a koja ne smije biti starija od dana raspisivanja natječaja
  • dokaz o državljanstvu
  • elektronički zapis HZMO-a o radno-pravnom statusu ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (e-radna knjižica)
  • dokaze kojima kandidat/kinja dokazuje pravo prednosti prema posebnom propisu ako se na njega poziva

Nakon izbora kandidata/kinje, a prije sklapanja ugovora o radu potrebno je dostaviti originalne dokumente na uvid.

U prijavi na natječaj kandidati/kinje su dužni navesti adresu, odnosno e-mail adresu na koju ću im biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procjene, odnosno testiranja.

Ukoliko kandidat/kinja koji se prijavljuje na natječaj ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, u svojoj zamolbi dužan/na se je pozvati na to pravo te priložiti sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidate/kinje koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno odredbama članka 102. stavka 1-3 Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/2017, 98/19, 84/21 i 156/23) pozivamo da dostave dokaze iz stavka 1. članka 103. Zakona, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju.

Upute o navedenom nalaze se na sljedećim linkovima:

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. stavcima 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21) pozivamo da u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju dostave dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona.

Kandidati/kinje koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima, odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja, na poziv Povjerenstva za procjenu i vrednovanje kandidata dužni su pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Srednjoj školi Čazma: http://ss-cazma.skole.hr/upload/ss-cazma/images/static3/775/attachment/Pravilnik_o_postupku_zaposljavanja.pdf

Ako kandidat/kinja ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao/la od prijave na natječaj.

Procjena, odnosno testiranje kandidata provodit će se sukladno odredbi članka 13. stavka 1. točke 1, članka 14. i 15. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Srednjoj školi Čazma: http://ss-cazma.skole.hr/upload/ss-cazma/images/static3/775/attachment/Pravilnik_o_postupku_zaposljavanja.pdf

Kandidati/inje koji su stekli obrazovnu kvalifikaciju u inozemstvu dužni su u prijavi na natječaj priložiti rješenje određenog visokog učilišta o priznavanju potpune istovrijednosti u skladu sa Zakonom o priznavanju i vrednovanju inozemnih obrazovnih kvalifikacija (Narodne novine broj 69/22.) ili rješenja Agencije za znanost i visoko obrazovanje o stručnom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije u skladu sa Zakonom o priznavanju i vrednovanju inozemnih obrazovnih kvalifikacija (Narodne novine broj 69/22) te u skladu sa Zakonom o reguliranim profesijama i priznavanju inozemnih stručnih kvalifikacija (Narodne novine broj 82/15, 70/19, 47/20, 123 /23) odnosno rješenje Ministarstva znanosti i obrazovanja o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije radi pristupa reguliranoj profesiji.

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka broj 2016/679 i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine broj 42/18), svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a isti će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Natječaj se objavljuje 22.4.2024. godine na oglasnoj ploči i web stranici Srednje škole Čazma te na oglasnoj ploči i web stranici Zavoda za zapošljavanje.

Prijavu s potrebnom dokumentacijom potrebno je dostaviti u roku 8 dana od dana objave natječaja neposredno u tajništvo Srednje škole Čazma, ili putem pošte na adresu:

Srednja škola Čazma, Čazma 43 240, Livadarska 30, p.p. 32 s naznakom „za natječaj“

Nepotpune zamolbe te zamolbe koje pristignu izvan natječajnog roka neće se razmatrati.

O ishodu natječaja svi kandidati bit će obaviješteni putem web stranice Srednje škole Čazma, odnosno, sukladno Pravilniku o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Srednjoj školi Čazma.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA ČAZMA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba:  Livadarska 30, 43240 Čazma, pp 32

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2492823.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Urbanistas e ingenieros de tránsito ofertadas.