Kontroller. Del-Dunantul. Hungría

Ofertas de trabajo de Contables en Hungría (Del-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi foglalkozások : Könyvelők és könyvvizsgálók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) BÓLYI MEZŐGAZDASÁGI TERM. ÉS KER. ZRT. Kontroller munkatársat keres bólyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7754 Bóly, ADY út 21., Jelentkezés: A palyazatReemplazar por una arrobaboly.bonafarm.hu e-mailra vagy a 7754 Bóly, ADY út 21.-re küldött Önéletrajzzal.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Közgazdász (főiskolai) gazdálkodási szakon, ;Juttatások:bérezés megegyezés szerint , Speciális követelmények:Szakirányú (pénzügy-számviteli) főiskolai v. egyetemi végzettség, További információ:pontos,önálló munkavégzés, proaktív személyiség magas szintű probléma megoldó képesség, analitikus és kommunikációs képesség min. 1 év gazdasági (kontrolling) tapasztalat kiemelkedő Excel Offive ismeretek

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 312 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: BÓLYI MEZŐGAZDASÁGI TERM. ÉS KER. ZRT..

Dirección: 7754 Bóly, ADY út 21..

Contacto: Pfeil Bernadett

Email: palyazatReemplazar por una arrobaboly.bonafarm.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 331 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.