GALAS KULINARS. LATVIJA. Letonia

Vacante de Carniceros, pescaderos en Letonia (LATVIJA)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines.
Kvalificēti strādnieki un amatnieki : Pārtikas apstrādes un kokapstrādes strādnieki, apģērbu izgatavošanas un citi amatnieki un radniecīgo profesiju strādnieki : Pārtikas apstrādes un radniecīgo profesiju strādnieki : Miesnieki, zivju apstrādātāji un radniecīgo profesiju pārtikas apstrādātāji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Mes uzticesim:

-veikt izejvielu pirmapstradi, edienu gatavošanu un veidošanu,

-dalibu produktu pasutišana

Mes gaidam:

-videjo specialo izglitibu,

-latviešu valodas zinašanas sarunvalodas limeni,

-velama pieredze lidziga amata,

-velmi un speju aktivi stradat.

Ko iegusi:

-stabilu atalgojumu vienmer laika,

-bezmaksas pusdienas,

-apmacibas veiksmigai darba uzsakšanai,

-veselibas apdrošinašanu( pec 1 nostradata gada),

-a

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: MAXIMA Latvija, SIA.

Dirección: Limbažu nov., Limbaži, Stacijas iela, 8.

Ver las 220 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines ofertadas.