Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > dentista especializado/dentista especializada > Zdravnik Specialist Zobne Protetike - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Contratación de dentista especializado/dentista especializada en Primorsko-notranjska (Eslovenia)

Zdravnik Specialist Zobne Protetike - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Dentistas › dentista especializado/dentista especializada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Zobozdravniki/zobozdravnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZOBOZDRAVNIK SPECIALIST, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 12, SPREJEM PACIENTOV, IZVAJANJE SPECIALISTIČNEGA ZOBOZDRAVSTVENEGA, VARSTVA V SMISLU PERVENTIVNEGA IN KURATIVNEGA OBRAVNAVANJA IN ZDRAVLJENJA PACIENTOV, ZOBOZDRAVSTVENO VZGOJNO IN SVETOVALNO DELO S PACIENTI IN ZAPOSLENIMI, ŠIRJENJE INDIKACIJ IN UVAJANJE NOVIH ZOBOZDRAVSTVENIH PROGRAMOV, SPREMLJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV IN DOKUMENTIRANJE ZDRAVSTVENIH PODATKOV, DOLOČANJE PROGRAMA ZDRAVLJENJA IN REHABILITACIJE, MEDICINSKI POSEGI V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO IN DEJAVNOSTJO ZAVODA IDR.

SKLADNO Z AKTOM O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST ZAVODA., DOKTOR DENTALNE MEDICINE, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT, OPRAVLJEN SPECIALISTIČNI IZPIT IZ ZOBNE PROTETIKE, VELJAVNA LICENCA ZA DELO., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 88 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ZDRAVSTVENI DOM DR. FRANCA AMBROŽIČA, POSTOJNA, PREČNA ULICA 2, 6230 POSTOJNA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GORUP TEINOVIĆ SANJA
Contact Phone: 05 7000 435
Contact Email: sanja.gorupzd-po.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PD79944.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Dentistas › dentista especializado/dentista especializada ofertadas.