E018014 ZDRAVNIK SPECIALIST V/VI PPD1 (SPECIALISTKA/SPECIALIST UROLOGIJE) - M/Ž

Empleos en Eslovenia (Obalno-kraska) de Médicos especialistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVNIK SPECIALIST UROLOGIJE, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE DEL IN NALOG ZDRAVNIKA SPECIALISTA UROLOGIJE (NA ODDELKU, V SPECIALISTIČNI AMBULANTI, OPERACIJSKEM BLOKU). IZVAJANJE PROCESA ZDRAVLJENJA IN DIAGNOSTIKE NA SEKUNDARNI RAVNI PO STANDARDIH IN ETIČNIH KODEKSIH. STALNO SPREMLJANJE NADZORA MEDICINSKIH VED IN IZVAJANJE MEDICINSKE DOKTRINE. PRAVILNO DEFINIRANJE OPRAVLJENIH ZDRAVSTVENIH STORITEV, POSTOPKOV IN DOLOČITEV DIAGNOZ, SPOŠTOVANJEPOKLICNO ETIČNIH MERIL IN DOSEGANJE MERIL POSLOVNE ODLIČNOSTI. VKLJUČEVANJE V STALNO PRIPRAVLJENOST, DEŽURNO SLUŽBO TER NEPREKINJENO NUJNO MEDICINSKO POMOČIN PO DOGOVORU V DRUGE OBLIKE DELA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, VELJAVNA LICENCA ZA DELO S PODROČJA UROLOGIJE. KANDIDATI NAJ POSREDJUJEJO ŽIVLJENJEPIS V EUROPASS OBLIKI S SPREMNIM PISMOM IN VSEMI DOKAZILI (IZOBRAZBA, VELJAVNA LICENCA ZA DELO, PRIPOROČILA,POTRDILO O SPECIALISTIČNEM IZPITU, POTRDILO O STROKOVNEM IZPITU, DOKAZILA O ZNANJU ITALIJANSKEGA JEZIKA IPD.) URNIK DELA: VEČIZMENSKO.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 199 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SPLOŠNA BOLNIŠNICA IZOLA OSPEDALE GENERALE ISOLA.

Dirección: POLJE 40 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Contacto: KOCJANČIČ TINA

Email: tina.kocjancicReemplazar por una arrobasb-izola.si

Teléfono: 05 660-68-93.

Ver las 326 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos especialistas ofertadas.