Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Médicos generales > Ugovorni Zdravstveni Radnik / Radnica Primarne Zdravstvene Zaštite (doktor Medicine U Timu 1 Hm)

UGOVORNI ZDRAVSTVENI RADNIK / RADNICA PRIMARNE ZDRAVSTVENE ZAŠTITE (DOKTOR MEDICINE U TIMU 1 HM)

Oferta de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

  1. UGOVORNI ZDRAVSTVENI RADNIK PRIMARNE ZDRAVSTVENE ZAŠTITE (DOKTOR MEDICINE U TIMU 1 HM) , na neodređeno vrijeme - jedan (1) izvršitelj/ica

MJESTO RADA : Ispostava Trogir

UVJETI: - VSS, Medicinski fakultet,

  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalni rad,
  • znanje jednog svjetskog jezika

- poznavanje rada na računalu

Za radno mjesto kandidati su uz prijavu dužni priložiti: životopis, domovnicu, diplomu, uvjerenje o položenom stručnom ispitu, odobrenje za samostalni rad, potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu, preslik osobne iskaznice, uvjerenje nadležnog suda o nekažnjavanju ( ne stariji od 6 mjeseci).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( NN 121/17 ) dužan je uz prijavu na natječaj dostaviti sve dokaze iz čl.103. navedenog zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske, poveznica https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 . Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostave izvornike. Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave i podnosi se na adresu: Zavod za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije, Split, Spinčićeva 2, osobno ili poštom s naznakom na koje radno mjesto se podnosi.

O rezultatima izbora kandidata bit će objavljena objava na web stranici Zavoda u zakonskom roku.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Zavod za hitnu medicinu Splitsko-dalmatinske županije pridržava pravo poništenja „Natječaja“ u cijelosti, kao i dio „Natječaja“ ne navodeći pritom razloge poništenja

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ZAVOD ZA HITNU MEDICINU SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Spinčićeva 2, 21000 Split

Zamolba: Spinčićeva 2, 21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2503745.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.