DIREKTORJA JAVNEGA ZAVODA ZAVOD ZA UPRAVLJANJE KULTURNE DEDIŠČINE GRAD (M/Ž) - M/Ž

Búsqueda en Eslovenia (Pomurska) de Directores de administración y servicios

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.
Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
MENEDŽERJI ZA SPLOŠNE POSLOVNE FUNKCIJE, D. N., Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, DIREKTOR OPRAVLJA NALOGE V SKLADU Z ODLOKOM O USTANOVITVI ZAVODA ZA UPRAVLJANJE KULTURNE DEDIŠČINE GRAD (URADNI LIST RS, ŠT. 25/2016), slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Za direktorja je lahko imenovana oseba, ki ob splošnih pogojih, ki jih določa zakon, izpolnjuje tudi naslednje posebne pogoje: - je državljan Republike Slovenije, - ima univerzitetno izobrazbo, - ima najmanj tri leta delovnih izkušenj na vodilnih ali vodstvenih delih, - ima sposobnosti za organiziranje in vodenje dela v kolektivu, - strokovno poznavanje področja dela zavoda, - aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika, ki se dokazuje z ustreznimi dokazili. Kandidat mora k prijavi priložiti: - program dela in razvoja javnega zavoda za mandatno obdobje, - življenjepis z navedbo splošnih podatkov o izobrazbi in delovnih izkušnjah, - dokazila o izpolnjevanju razpisnih pogojev, - pisno izjavo, da:je državljan Republike Slovenije,ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njega ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, za namen tega razpisa dovoljuje Komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja pri Občini Grad pridobiti zgoraj navedene podatke iz uradnih evidenc. Mandat direktorja traja štiri leta, po izteku te dobe je lahko ponovno imenovan. Direktorja imenuje Občinski svet Občine Grad po predhodnem mnenju Sveta zavoda. Na podlagi akta o imenovanju direktorja, sklene z direktorjem pogodbo o zaposlitvi v imenu Sveta zavoda njegov predsedni

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Pomurska.

Ver 85 ofertas de trabajo en "Pomurska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBČINA GRAD.

Dirección: Grad 172 , 9264 GRAD.

Ver las 200 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.