DIPL. MEDICINSKA SESTRA S SPECIALNIMI ZNANJI - M/Ž

Trabajos en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PODROČJE ZDRAVSTVENE NEGE:IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZDRAVSTVENE NEGE V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI, SPECIALNIH ZNANJ IN KOMPETENC,EVIDENTIRANJE AKTIVNOSTI ZDRAVSTVENE NEGE IN DIAGNOSTIČNO-TERAPEVTSKIH POSEGOV,EVIDENTIRANJE IN OBRAČUNAVANJE STORITEV ZN (NEGA II) ZA PLAČNIKA,UREJANJE NEGOVALNE DOKUMENTACIJE,KOORDINIRANJE NALOG MED ZDRAVSTVENIM IN NEGOVALNIM TIMOM,SKRB ZA STALNI DEPO ZDRAVIL, IZVAJANJE PREVENTIVNIH UKREPOV PRED BOLNIŠNIČNIMI OKUŽBAMI,IZVAJANJE UKREPOV V SKLADU Z PRAVILNIKOM O VARSTVU PRI DELU,ZDRAVSTVENO VZGOJNO DELO,RAZISKOVALNO DELO,SODELOVANJE V INKLUZIVNEM TIMU MOBILNE SLUŽBE,SODELOVANJE V STROKOVNIH SKUPINAH,SPREMSTVO OTROK IN MLADOSTNIKOV PRI IZVAJANJU ŠOLSKIH IN OBŠOLSKIH DEJAVNOSTIH.DELO V AMBULANTI:PREVENTIVNE IN KURATIVNE AKTIVNOSTI V AMBULANTI NA PRIMARNEM IN SEKUNDARNEM NIVOJU ZDRAVSTVENEGA VARSTVA V SKLADU S PODROČNIM DOGOVOROM, PRAVILI OBVEZNEGA ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA,NAROČANJE, ORGANIZIRANJE, EVIDENTIRANJE SPECIALISTIČNIH PREGLEDOV IN TERAPEVTSKIH POSEGOV,NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE DEL IN NALOG V SKLADU S KOMPETENCAMI NA PODROČJU DIAGNOSTIČNEGA TERAPEVTSKEGA PROGRAMA PRI OBRAVNAVI OTROK IN MLADOSTNIKOV,EVIDENTIRANJE ZDRAVSTVENIH STORITEV IN STATISTIČNA OBDELAVA PODATKOV,ORGANIZACIJA IZVAJANJA, DOKUMENTIRANJE IN STATISTIČNA OBDELAVA CEPILNEGA PROGRAMA ZA OTROKE, MLADOSTNIKE IN ZAPOSLENE,NAROČANJE CEPIV IN SKRB ZA CEPILNO MESTO... , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Ustrezna izobrazba: Dipl.med.sestra z veljavno licenco. Usposobljenost za delo z računalnikom, poznavanje vsaj enega informacijskega programa v osnovnem zdravstvu, znanje vsaj enega tujega jezika, usposobljenost za delo z osebami s posebnimi potrebami, zdravstveno socialno delo, znanje s področij urgentnih stanj, specialna znanja asistirane ventilacije, psihiatrične zdravstvene nege, specialna znanja ZN O/M z inkontinenco, certifikat hladne verige. Enoizmensko delo. Po potrebi: dvoizmensko ali troizmensko delo, neenakomerno razporejen delovni čas, dežurstvo, stalna pripravljenost in delo na terenu.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ZA IZOBRAŽEVANJE, REHABILITACIJO IN USPOSABLJANJE KAMNIK.

Dirección: NOVI TRG 43 A, 1241 KAMNIK.

Ver las 728 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.