Búsqueda de Ocupaciones elementales en Eslovenia (Goriska)

Delavec V Proizvodnji V Gradbeni Industriji- Delo V Nemčiji - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Delavci/delavke z odpadki in drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Delavci/delavke za preprosta dela, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA DRUGA PREPROSTA DELA, Določen čas, 12 mesecev oz. možnost dolgoročnega sodelovanja., polni delovni čas, 40 ur, POSLUŽEVANJE IN NASTAVLJANJE STROJA ZA PROIZVODNJO BETONSKIH IZDELKOV, OSNOVNO VZDRŽEVANJE STROJEV IN NAPRAV PO NAVODILIH, PREKLADANJE IZDELKOV, ZLAGANJE IZDELKOV NA PALETE, PAKIRANJE IZDELKOV, ROKOVANJE Z ROČNIM PALETNIKOM, VZDRŽEVANJE REDA IN ČISTOČE NA DELOVNEM MESTU, OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA. , nemški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, Fizično sposobnost in motiviranost, zaželene izkušnje s področja gradbeništva, delavnost, prilagodljivost, zanesljivost, poštenost, točnost, angažiranost, zmožnost timskega dela in sodelovanja, pripravljenost na pridobivanje dodatnih znanj, osnovno znanje nemškega jezika, odgovoren odnos do dela. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AGENCIJA M SERVIS d.o.o.; AGENCIJA M SERVIS d.o.o., POSLOVNA ENOTA IDRIJA.

Dirección: KOSOVELOVA ULICA 35, 5280 IDRIJA.

Contacto: ŠTAVAR MAJA

Email: idrijaReemplazar por una arrobamservis.si

Teléfono: 05 372 28 68, 051 352 001.

Ver las 299 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.