Trabajo en Letonia (LATVIJA) de Directores de empresas de construcción

Buvdarbu Vaditajs

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción.
Vadītāji : Ražošanas un specializēto pakalpojumu jomas vadītāji : Apstrādes un ieguves rūpniecības, būvniecības un loģistikas jomas vadīt : Vadītāji būvniecībā.

Descripción de la oferta de trabajo:

BUVDARBU VADITAJSJa esi ambicioza personiba un velies attistities buvniecibas nozare, šeit ir ista vieta!Tavos pienakumos ietilptu:? Buvdarbu vadišana objektos;? Paklautiba esošo darbinieku un apakšuznemeju vadišana un darbu kvalitates/terminu kontrole;? Objekta nodošana pasutitaja noraditajos terminos un kvalitate;? Darbam nepieciešamo materialu un instrumentu pasutišana un uzskaite;? Buvniecibas dokumentacijas gatavošana un atbilstibas parbaude.Tev ja

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: Livland Group SIA.

Dirección: Riga.

Ver las 197 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de construcción ofertadas.