Empleos de Ocupaciones elementales en Estonia (Louna-Eesti)

Abikokk

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales.
Lihttöölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
ootame endale appi rõõmsameelset õppimisvõimelist inimest, kes armastab puhtust ja korda. Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustusettevõttes ning soov särasilmselt kolleege teenindada.Salvesti oma töötajate söökla kokk vajab endale abilist, kes assisteeriks toiduvalmistamisel, aitaks tagada söögisaali ning köögi korrashoiu ning oleks söögi väljastamise protsessis valmis ka rahadega arveldama.pakume omalt poolt võimalust kaasa aidata Eesti ühe pikemate traditsioonidega toidutööstusettevõtte arengule, vaheldusrikast ja huvitavat tööd ning erinevaid ettevõtte soodustusi. Tööaeg esmaspäevast reedeni, nädalavahetused ning riigipühad vabad.vajalik valmisolek rahadega arveldamiseks.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 726 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) ,ruso: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Alice Ellamik, personalReemplazar por una arrobasalvest.ee

Empresa: aktsiaselts SALVEST.

Dirección: Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Alice Ellamik

Email: personalReemplazar por una arrobasalvest.ee

Ver las 408 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales ofertadas.