Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > operador de nitrificación/operadora de nitrificación > Tuotantotyöntekijä (teollisuus), Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Orimattila

Tuotantotyöntekijä (teollisuus), Henkilöstöpalvelu Heimo Oy, Orimattila

Ofertas de trabajo de operador de nitrificación/operadora de nitrificación en Finlandia (Päijät-Häme)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones y máquinas de productos químicos y fotográficos › Operadores de plantas y máquinas de productos químicos › operador de nitrificación/operadora de nitrificación.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Kemianteollisuuden ja valokuvatuotteiden valmistuksen prosessityöntekijät › Kemianteollisuuden prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Henkilöstöpalvelu Heimo  http://hpheimo.fi/avoimet-tyopaikat-lahti-uusimaa/   luo uudenlaista työnteon ja työn tarjoamisen kulttuuria. Ketterässä ja kokeneessa Heimossa työtä tehdään henkilökohtaisella otteella, rehdisti. Heimotyö-, Heimorekry- ja Heimopäällikkö-palvelut pitävät huolen siitä, että työt löytävät tekijänsä, tekijöillä riittää töitä ja työt tulevat tehdyksi.

Etsimme vakavaraiselle asiakkaallemme Orimattilaan

TUOTANTOTYÖNTEKIJÄÄ

Etsimme työntekijää, joka on työotteeltaan suunnitelmallinen ja huolellinen.

Arvostamme hakijalta:

- oma-aloitteisuutta ja vastuullisuutta

- taitoa toimia itsenäisesti ja tiimissä

- sorminäppäryyttä

- paineensietokykyä

Työ on kokoonpanoa sekä muita liukulasituotannon tehtäviä. Työssä pärjäät hyvällä asenteella ja motivaatiolla! Työ päivätyötä, mutta kaksivuorotyövalmius tulee olla. Aikaisempaa kokemusta teollisuudesta ei vaadita. Tehtävään annetaan kunnon perehdytys. Töihin ei pääse kulkemaan työaikojen mukaan linja-autolla. Työt alkavat heti ja jatkuvat elokuulle, mahdollisesti pidempäänkin.

Lähetäthän hakemuksesi liitteineen mahdollisimman pian oheisen linkin kautta. Lisätietoja tehtävästä Henkilöstöpalvelu Heimolla antaa Marja Koikkalainen, puh. 044 777 5102, marja.koikkalainenhpheimo.fi   mailto: marja.koikkalainenhpheimo.fi   .

7,5 h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Henkilöstöpalvelu Heimo Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:4fb08c3b-1b44-4917-9b96-c709bc54b909.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones y máquinas de productos químicos y fotográficos › Operadores de plantas y máquinas de productos químicos › operador de nitrificación/operadora de nitrificación ofertadas.