Europeos.es : Inicio > Empleo en Alemania > operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén > Operator Wózka Widłowego Bocznego Wysokiego Składu – Okolice Hamburga

Operator wózka widłowego bocznego wysokiego składu – okolice Hamburga

Vacante en Hamburg (Alemania) de operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén.

Traducción de la profesión: Hilfsarbeitskräfte › Hilfsarbeiter im Bergbau, im Bau, bei der Herstellung von Waren und im Transportwesen › Hilfsarbeiter in Transport und Lagerei › Frachtarbeiter und verwandte Berufe.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: ZADANIA:

obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składu około 8-10 metrów,

przyjmowanie towarów z kontrolą kompletności i integralności,

rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych

OFERUJEMY:

Zapewniamy zakwaterowanie w pensjonacie.

Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec.

Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec .

Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.

Opiekę medyczną Luxmed.

Możliwość zaliczek.

Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca.

Praca na czas określony: 1 rok

Dwie zmiany.

Oferta pracy tymczasowej.

Kontakt z pracodawcą: miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl lub 799 355 540

Oferta dostęna w sali D

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- umiejętności: zaświadczenie o niekaralności

- konieczne; ORGANIZACJA CZASU PRACY - konieczne; Dobra kondycja fizyczna - konieczne

- pozostałe: WYMAGANIA:

wykształcenie zas. zawodowe,

Doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą - 1 rok

Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składu

Wysoka sprawność fizyczną

Umiejętność szybkiego dostosowania się

zaświadczenie o niekaralności.

Dobra kondycja fizyczna.

Organizacja czasu pracy.

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Brak danych.

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Alemania.

Región: Hamburg.

Ver 197 ofertas de trabajo en "Hamburg" (Alemania).

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

tel.: 799 355 540, email: miroslawa.kolankiewiczidealwork.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/1954.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › operario de logística de almacén/operaria de logística de almacén ofertadas.