Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR. Croacia

Contratación de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

1.u suradnji i prema uputama rukovoditelja ili glavne medicinske sestre pruža opću medicinsku njegu svim korisnicima, skrbi o osobnoj higijeni,higijene usne šupljine i izgleda korisnika;

2.prati zdravstveno stanje korisnika;

3.organizira rad njegovateljica;

4.sudjeluje u podjeli obroka korisnicima i hrani one koji to ne mogu sami;

5.brine o dnevnoj podjeli propisane terapije;

6.sudjeluju u kupanju korisnika;

7.obilazi korisnike s liječnikom u odsustvu glavne medicinske sestre;

8.izvještava glavnu medicinsku sestru ili neposrednog rukovoditelja o nedostatku sredstava za rad

9.organizira i koordinira odlazak korisnika na specijalističke preglede;

10.redovito unosi podatke u odgovarajuće očevidnike i računalne programe koje koristi Dom

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR

  • 2 izvršitelja za rad u Domu (lokacija Krk).

    Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara (s time izjednačeno SSS medicinska sestra) ili završen studij sestrinstva
  • odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore (važeća licenca),
  • poznavanje rada na računalu,
  • nepostojanje zapreke iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi.

    Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

  • svjedodžbu/diplomu ili potvrdu o završenom školovanju/studiranju (kao dokaz da kandidat ima završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara
  • važeće odobrenje za samostalan rad Hrvatske komore medicinskih sestara (kao dokaz da kandidat ima odobrenje za samostalan rad izdano od nadležne komore – važeću licencu),
  • životopis (vlastoručno potpisan).

    Napomena: dokaz da kod pojedinog kandidata ne postoji zapreka iz članka 213. stavka 1. Zakona o socijalnoj skrbi pribavit će po službenoj dužnosti poslodavac.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17), pozivaju se osobe iz članka 102. stavak 1. – 3. Zakona da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. stavak 1. Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Prijave na natječaj s pripadajućom dokumentacijom za gore navedena radna mjesta podnose se na adresu: Dom za starije osobe „Mali Kartec“ Krk, L. Bolmarčića 1, 51500 Krk, s naznakom „natječaj za medicinsku sestru/tehničar“ ne otvaraj,

Rok prijave na natječaj teče trideset (30) dana od dana objave na stranicama HZZ-a.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati mogu dokaze o ispunjavanju natječajnih uvjeta dostaviti u obliku neovjerenih preslika, a poslodavac može naknadno tražiti dostavu originala na uvid.

Poslodavac može, po vlastitom izboru, s pojedinim ili svim kandidatima koji ispunjavaju natječajne uvjete obaviti razgovor. U slučaju da se pozvani kandidat ne odazove na razgovor, smatrat će se da je odustao od svoje prijave, a sa istom će se postupati kao da nije niti podnesena.

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u roku od 30 dana od isteka roka za podnošenje prijava, dostavom obavijesti o izboru svim kandidatima.

Vezano uz zaštitu osobnih podataka, poslodavac ovim obavještava sve kandidate da će njihove osobne podatke (ime i prezime, OIB i adresu) koristiti isključivo u svrhu provedbe natječaja (tj. dostave obavijesti o izboru kandidata s kojim će se zasnovati radni odnos). Smatrat će se da je kandidat podnošenjem prijave na natječaj dao privolu za raspolaganje njegovim osobnim podacima na navedeni način i u navedenu svrhu.

Izrazi koji se koriste u ovom Natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM ZA STARIJE OSOBE 'MALI KARTEC' KRK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Lina Bolmarčića 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502105.

Ver las 210 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.