Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria > Keikkatyö Sosiaaliala, Päijät-hämeen Sosiaalipsykiatrinen Säätiö Sr

Keikkatyö sosiaaliala, Päijät-Hämeen sosiaalipsykiatrinen säätiö sr

Trabajo en Finlandia de técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Hoivapalvelun ja terveydenhuollon muut työntekijät › Lähihoitajat, kodinhoitajat ja muut terveydenhuollon työntekijät › Lähihoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haluaisitko tehdä keikkatyöstä tai ehkä pidempiä sijaisuuksia? Meillä voi työskennellä myös sosiaali- ja terveysalan opiskelijat

Voit jättää tällä lomakkeella hakemuksen erimittaisiin lähihoitajan, sairaanhoitajan tai sosionomin työtehtäviin eri asumispalveluyksiköihimme.

Meillä on ajoittain myös keittiötyön sekä avustavien työtehtävien paikkoja tarjolla, joten tällä lomakkeella voit myös kuvata osaamisestasi sekä työtaidoistasi meille.

Mikäli liität hakemukseen CV:si, ei sinun tarvitse enää lisätä koulutus ja työkokemustietoja tälle lomakkeelle.

Hakemuksesi saavuttua otamme yhteyttä sinuun mahdollisimman pian joko puhelimitse tai sähköpostitse.

Mikäli haluat kysyä lisää tehtävistämme ole rohkeasti yhteydessä sähköpostitse anu.toikkamente.fi tai puh. 040 1801523

Lue lisää toiminnastamme //www.mente.fi

Número de puestos: 1.

Empleador: Päijät-Hämeen sosiaalipsykiatrinen säätiö sr.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:694799ec-b8ed-4dea-bad0-a42b11139c5a.

Ver las 520 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria ofertadas.